Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Hustler napisał(a):

@Nazar70 Dzięki, że mi przypomniałeś o tym patencie z gąbeczkami od pchełek! Filtry od Tanchjim jak i inne mam. Bawiłeś się w robienie pomiarów jakimś couplerem?

Niestety nie i raczej nie będę miał możliwości w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Ikko OH300? Wpadła mi w oczy ciekawa recenzja i może już ktoś z Was zamawiał. Idzie wyciągnąć za 2 stówy, więc tym większa chęć zaryzykować.

iKKO-OH300-Lumina-Review-22.jpg

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nesper napisał(a):

Testował ktoś Ikko OH300? Wpadła mi w oczy ciekawa recenzja i może już ktoś z Was zamawiał. Idzie wyciągnąć za 2 stówy, więc tym większa chęć zaryzykować.

 

Mam ale u mnie leżą, po sprawdzeniu schowałem  - dla mnie za ciemne i za mocny dół.

Edytowane przez Nazar70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nazar70 napisał(a):

Mam ale u mnie leżą, po sprawdzeniu schowałem  - dla mnie za ciemne i za mocny dół.

o właśnie, czegoś takiego szukałem. Słyszałem, że łagodna Vka, z dobrymi technikaliami, choć fakt, dosyć ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nesper napisał(a):

o właśnie, czegoś takiego szukałem. Słyszałem, że łagodna Vka, z dobrymi technikaliami, choć fakt, dosyć ciemne.

Tak - dokładnie tak jest. Jak coś, mogę Ci pożyczyć swoich to sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tanchijim Zero.

Przyszły do mnie przedwczoraj, @Mayster raz jeszcze dzięki za szybką wysyłkę.

Nabyłem je bo lubię Andyego z #donglemadness, a on stawia je na równi z ER2XR, teza mocna, no mocna i trudna do uwierzenia. A poza tym szukałem właśnie czegoś co gra jak ety dla siostrzeńca z delikatnymi uszkami. To tak w skrócie.

Przyszły a jak przyszły to trochę w Andyego zwątpiłem bo prosto z pudełka to takie spoko, basu nie za dużo ale dobry, nie wybitny ale za osiem dych wybitny, średnicą w ryj i wysokimi udawanie rozdzielczości.  Posłuchałem parenaście minut, coś gdzieś tam w nich jednak delikatnie pozytywnie migotało więc podłączyłem i na noc zostawiłem pod stacjonarką, niech się rozruszają pomyślałem.

I teraz siedzie i słucham i już myślałem, że wszystko słyszałem ale nie. Nie słyszałem jeszcze tak dobrze grających słuchawek za 80 zyli. 

NIE SĄ TO ER2XR, o nie. Nie liczcie na to.

Ale kurcze, niebezpiecznie, bardzo niebezpiecznie depczą im po piętach kosztując ponad 8x mniej. A ER2XR są fajnymi słuchawkami. Serio.

Tanchjim potrzebują jednak soku z dziurki, nie zagrają z byle czego, takie półtorej wolta kwadratowego to minimum moim zdaniem. Jak ktoś ma grajka z wystarczającą ilością soku z dziurki to POLECAM! Za osiem dyszek macie szeroką i nawet głęboką scenę z prawdziwym wrażeniem przestrzeni, fajny i nawet bogaty bas, czasem nawet fajnie pomasuje uszka, średnica jest przyjemna, zarówno męskie i damskie wokale wypadają naturalnie, wysokie są nieco ucięte, ale kurcze ucięte tam gdzie jakby poszły wyżej to by cięły bębenki. Jest jak trzeba. I detale, nie uwierzycie jak usłyszycie, ja do teraz nie wierzę a słucham cały czas :)

I tak siedząc w fotelu, popijając rum i dopalając fajkę z domieszką śmiesznego tytoniu Wam Kamraci powiem, że stary pirat znów musiał się trochę w język ugryźć. Życie jest pełne niespodziewanych niespodzianek

 

Ahoj!

Edytowane przez bru_nnerius
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten bas jest fajny. Trochę inaczej zestrojone. Średnica też niczego sobie...
U mnie teraz daje z takim małym little donglem...fajne !!!
fe2cbccfd703d5d9ec23dd0437efdd1f.jpg

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A55 z wgranym mrWalkmanem. Aktualnie w pożyczeniu i jadę z donglami...Mam jeszcze Hibjego FC4

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. A55 jest w dłuższym pożyczeniu. Jakoś ostatnio wolę słuchać różnej muzy, skakać, odkrywać, mieszać gatunki. Mniej po prostu obsłuchiwać czy góra ostrą czy bas z jądrem ciemności itd....
Z innej mańki. Są niewielkie i bardzo lekkie. Świetnie leżą.

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Poszukuję niezbyt drogich doków na zastępstwo SM E80. Z tego, co wyczytałem, Tanchijim Zero mogą być tym, czego potrzebuję. Chcę je spiąć z Shanlingiem M1. Piszecie, że potrzebują mocy, a M1 mocarzem nie jest. Czy ma szansę to jakoś zagrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu z pytaniem do Was. Póki co Wasze odpowiedzi zawsze mi pomagały. Teraz szukam słuchawek bezprzewodowych ale z długim czasem pracy na jednym ładowaniu.

Jako że mają być tanie i z Chin to myślałem o budżecie do 150 złotych. Znajdzie się w tej cenie coś wartego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jarekm napisał(a):

Ja znowu z pytaniem do Was. Póki co Wasze odpowiedzi zawsze mi pomagały. Teraz szukam słuchawek bezprzewodowych ale z długim czasem pracy na jednym ładowaniu.

Jako że mają być tanie i z Chin to myślałem o budżecie do 150 złotych. Znajdzie się w tej cenie coś wartego?

Edifier W800BT Plus 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jarekm napisał(a):

Może nie dokreslilem. Szukam dokanałowych słuchawek

SoundPeats Engine 4. Grają ok 12 godzin na jednym ładowaniu, są małe i całkiem niezłe granie i mają LDAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności