Skocz do zawartości

wzmacniacz do 150zł do CAL


kaltex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. poszukuje przenośnego wzmacniacza do CAL. Żebym mógł wyjść na miasto. Do odtwarzacza clip+(jeżeli ma to jakieś zanczenie). Muzyka jakiej słucham to odmiany rocka. Jestem zupełnie zielony, proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobie na podpięcie się tutaj. Mam podobny problem, chcę się wyposażyć w jakiś przenośny wzmak do nano 5g i CAL!/JBM800. Na oku mam FiiO E6, ponieważ zależałoby mi właśnie na szczegółowości. NIe wiem również jaki kabel LOD kupić, bo np. FiiO ma w ofercie kilka, L1, L3 i L9 bodajże (jak źle piszę to mnie poprawcie) - czym one się różnią i który wybrać?

Cena tak do 150zł (wzmak + kabel LOD).

Pozdrawiam :)

 

Edit: Prawie zapomniałem - słucham rocka, metalu, bluesa, folku :)

Edytowane przez wktr92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@B&Q - to aż taka różnica w dźwięku będzie między 1g/2g a 5g, nawet jeśli puszczę dźwięk po lineout?

 

@Gaff - ale Forza za LODa życzy sobie chyba dość sporo więcej, nie? w komisie kiedyś jakiegoś LODa widziałem za 65zł, a to dużo przy budżecie na wzmak ~100zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nano 5 raczej nalezy do najgorzej grajacych z rodziny. Line out wypuszcza dzwiek prosto z chipu pomijajac wbudowany wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do nano5g darować sobie jakiekolwiek wzmaki, zamiast tego kupić stare nano i ew. wtedy kombinować wzmaka, tak? ;)

 

a co do tych LODów od FiiO, o które pytałem wyżej, wie ktoś czym one wszystkie się różnią (czysta ciekawość)? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wybaczcie, ale nie bardzo pasuje tworzyc nowy temat, bo bylby wrecz kopia tego tematu, czy do Cowona E2 i CAL! opłacałoby sie kupowac ktores z tych Fiio? E6 badz E11? czy tez bedzie cos w stylu E6 wiecej szczegolowosci, a E11 wiecej kopa? Co byście doradzili? BA! Może nawet odradzili kupno, bo np. nie opłaca sie? ? Teraz generalnie słucham Jazz Hop'u (Jazz Fusion), Rock Alternatywny i CZASAMI jakiejs Elektroniki, ale to tylko czasami :)

Z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez sklerotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz dźwięk cowona i brakuje w nim mocy to fiio e6 jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie wpływa znacząco barwę grania playera. Co do E11 to w połączeniu z e2 może wyjść trochę kluskowato ale osobiście nie sprawdzałem takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E11, albo zwiększy dynamikę, albo zamuli. Musiałbyś spytać się kogoś kto tego już słuchał, a tak ogólnie to

E6 neutralny, dobra rozdzielczość, dziwny EQ

E11 delikatnie ocieplony, dynamiczniejszy od E6, ma więcej mocy, potencjometr oraz co najważniejsze EQ bez zniekształceń...

Więc jeśli chcesz po prostu wzmocnić sygnał to weź e6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności