Skocz do zawartości

Lapek do 2000zł na studia


Arkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Pany, do jutra musze wybrac - jak na razie to chyba najlepszy ten. Acer za 2029, prawda? Bo 4GB ramu powinno starczyc, a grafa lepsza, niz w Samsungu wyzej? Piszcie koniecznie, bo ja jestem laik, jesli chodzi o kompy :)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Acerem a Samsungiem aż takiej przepaści nie ma (aż takiej). Wybierz tego który ci wpadł bardziej w oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ogarnij do którego tańsze są baterie etc.

Po co jak można regenerować?

 

Powiem tak, CADa to i Toshiba z Core2Duo luzem mi niosła. Gorzej jest jak trzeba render zrobić. Wtedy szukamy kumpla że stacjonarnym z SLI ;)

 

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajkomp.pl

Skladaja bardzo fajne laptipy i nie biora przy tym duzej prowizji ostatnio kupilem tam acera za 3000 zl poleconego na forum.pcformat.pl i naprawde bylo warto.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż temat na nhl.pl

Chłopaki na prawdę szybko doradzą Ci najlepsze rozwiązanie :)

 

Również polecam - mi pomagali rozwiązać problemy z kompem a i doradztwo w sprawach kupna mają świetne (i błyskawiczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez Asusy, Acery, Lenovo.. teraz mam Packard Bell Easynote Butterfly S BFS2 na procku i3 i wystarcza mi do wszystkiego, a jak chce pograć w Mass Effect3 to włączam stacjonarkę ;), fakt trochę przepłaciłem bo ceny sporo spadły przez ostatnie 7miesięcy, ale jakość wykonania i materiały [alu i magnez] rekompensują wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro jade odebrac tego lenovo G580 - i3, 8GB, ten z myszka - za 2099, ktory ktos tutaj wrzucil. Dzieki wielkie!

 

Widzę, że wybrałeś moją propozycję :) Oby ci służył ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę się podpiąć do tematu, Arkusz juz rozwiązał swój problem, a raczej nie ma sensu zakładać tematu o prawie takim samym brzmieniu.

 

Również szukam laptopa do ok. 2k, z tym, że będę używał go prawie wyłącznie do aplikacji biurowych i internetu, ew. InDesigna, więc supergrafika nie jest najważniejsza. Do aplikacji muzycznych, na których pracuję mam Macbooka, który znacznie lepiej sobie z nimi radzi (zwł. z Audition...), jednak wiadomo, że sam Mac to bieda, jesli chodzi o dostępność programów.

 

Jako że bardzo często jestem w podróży, potrzebuję czegoś małego (max 14 cali) i solidnego (plastikowa, błyszcząca i palcująca się obudowa raczej odpada), tak jak pisałem, kwestie wydajności są raczej drugoplanowe. Jakby jeszcze miał matową matrycę, ale to już chyba zbyt wiele w tej cenie...

 

Teraz mam XPSa M1330 z C2 Extreme, 8GB ramu i GF 8400m i jestem z niego w miarę zadowolony, mimo że to juz ponaddwuletni sprzęt. Jednak czas już na coś nowszego, zwł. że XPSa można jeszcze sprzedać za całkiem przyjemną cenę.

 

Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez daroq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę HP Probook 6465b

 

Niby gwarancja jest tylko na rok ale jeżeli ktoś kupuje na osobę prywatną i wyśle do HP odpowiednie zgłoszenie wtedy dostaje certyfikat przedłużający gwarancję do dwóch lat. Miałem okazję trzymać go w rękach i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i posiada MATOWĄ matrycę. Poniżej zamieszczam recenzję do niego.

 

http://www.notebookc...5b.61207.0.html

Edytowane przez Baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Thinkpadach słyszałem wiele dobrego, zwłaszcza rozdzielczość ekranu jest kusząca, nad Probookami się też zastanawiałem, mają świetną magnezową obudowę, jednak wolałbym jakiś wyższy model używany, raczej na starszej i5.

Oba lapki kuszą 4xUSB, ale żaden nie ma HDMI, tak jak XPS, a zdarza mi się go używać :( , więc to jakby lekki krok wstecz ,mimo znacznie świeższego hardware'u. Ciężko się też przyzwyczaić do kieszeni CD, zamiast mechanizmu szczelinowego. Poza tym wyglądają okropnie przy Dellu i Macbooku :P Strasznie jestem wybredny.

 

@montessa- za mojego XPSa chcę ok. 1200 zł, więc raczej korzystnie przy cenach M1330-stek ze zwykłym C2D z 2GB ramu. Stan wizualny 5-, techniczny ideał, pierwszy właściciel, bateria do regeneracji (trzyma 30 minut), Win 7 Ultimate w zestawie, gwarancja się skończyła w czerwcu. Ale sprzedawał będę go dopiero, jak już będę miał ( o ile się zdecyduję na zakup) coś nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności