Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte nauszne do elektroniki/CSa 250-300zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam słuchawek do muzyki elektronicznej (najlepiej bardziej uniwersalne bo słucham wszystkiego w sumie), byłyby używane w domu . Przedział cenowy to 250-300zł, osobiście miałem już hd205 (strasznie niewygodne), ath-sj55 ich brzmienie mi się podobało, ale miały one za mało basu, powinien on bardziej schodzić i być wyraźniejszy, chodz brzmienie ogólne słuchawek mi się podobało, tylko nie miały niestety tego "kopa" i sprzedałem. W chwili obecnej mam XB-500 i średnio mi te słuchawki podchodzą, niby basu jest dużo, ale chciałbym czegoś lepszego jakościowo. Fajnie by było gdyby też sprawdziły się w Counter Strike, gdzie niestety obecne XB-500 do niczego się nie nadają pozycjonowanie dzwięku jest bardzo słabe, wręcz tragiczne w porównaniu do sj-55 np.

Moje propozycję to:

Audio Technica ATH-TAD400

Audio Technica ATH-T500

 

Chyba że coś lepszego w tej cenie dla mnie ?

 

PS. Karta Asus Xonar U3.

Edytowane przez unguided1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad AT ATH-T500 sam się zastanawiałem, podobno są niezłe :) Ostatecznie wybrałem Shure SRH240A i nie żałuję :)

 

Chociaż ja słucham rocka i mi aż taki kop niepotrzeby :P AT też bardziej do rocka się nadają:) Bardziej zależy ci na basie czy klarowności, czystości?

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. A zresztą za cenę U3 jest już Xonar DS i to byłby najlepszy wybór.

Do stacjonarki zdecydowanie nie polecam tych wszystkich pendrivowych kart dźwiękowych.

 

----------------------------------------------------------------------

 

Przepraszam - aktualizacja :)

 

DG:

Chipset C-Media CMI8786

DAC Cirrus Logic CS4245*1 / Cirrus Logic CS4361

Opamp JRC NJM5532

Wzmak słuchawkowy Texas Instruments DRV601RTJR

Dolby Headphone

 

DS:

Chipset C-Media CMI8788

DAC Wolfson WM8776* / Wolfson WM8766*1

Opampy wymienne

Wzmak słuchawkowy brak

DTS

 

 

Samodzielnie pod słuchawki jednak lepszy DG, ale DS bardziej przyszłościowy :)

 

------------------------------------------------------------------------

 

AT to dobry wybór :)

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi osobiście chodzi, aby nadawała się karta pod gry (na słuchawkach), o jakość dźwięku w muzyce już nie zabiegam, bo zakupiłem FiiO E10 :) Za Twoją zresztą poradą crysis94.

 

Czyli, jednak DG będzie najlepszym wyborem (w tej cenie i pod słuchawki).

 

P.S. Xonar U3 podobno nie taki zły, to samo (chyba) co Xonar DG, "tylko" próbkowanie ma mniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności