Skocz do zawartości

Fuze + czy Clip + Gniazdo JACK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ale akcja jest taka..

 

bo mam do wyboru

 

OEM FUZE+

http://allegro.pl/sa...2619901372.html

 

ALBO BOX CLIP+

http://allegro.pl/sa...2617137083.html

 

A moze smarthphone ? widzialem LG p500 za okolo 250 zl..ale jeden minus..duze to kurde..

 

 

Nie powiem..ale dlugosc baterii i awaryjnosc sprzetu jednak ma u mnie znaczenie...ale tez w sumie smiganie po menu moze miec wplyw na wybór....Jak to jest waszym zdaniem ? Napiszę od razu że filmy/fotki mnie mało kręcą na takich sprzętach, ale czy warto kupować Fuze ze wzgl baterie i lepszy jack ?

 

Zapomnialem...

 

Muzyka rózna...HH, RAP, soul, Jazz...everything...ROCK..

Miejsce sluchania...

-spacery(chodź nie wiem czy w zimie nie padnie podczas noszenia w kieszeni spodni)-

-uniwerek (zajecia)

-lato rolki/rower ale to sporadycznie

-codzienne wyjścia

 

JAK to jest z tym Gniazdem JAck ? na innym forum mi napisał typ ze po 2 miesiącach się wyrabia i nowa mp3...klawisze też..w Clip+...szukalem na waszym forum inf dot gniazda ale nie znalazłem !! POMOCY

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za jakiekolwiek odp...super ! o gniazdach jack w clipie jest tyle na tym forum co nic..o baterii wim ze jest mocniejsza w FUZE ale jak to jest z JACKIEM !!!? i jak to jest z tymi OEMAMI tak naprawde...patrzycie na temat i nikt nie pomoze bo myslicie ze mozna poszukac odp....ale jak wpisuje w wyszukiwarke jack to nie pojawia mi sie konkretny temat...

 

 

 

a moze macie do polecenia cos z Sony ? do 150 zł ? minimum 4 gb memory..

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałam jakiś czas temu Fuze, kupiam ją podjarana opiniami z forum :D mój facet w tym samym czasie kupił sobie clipa.. on ze swojego sprzętu korzysta do dzisiaj, ja szukam nowego, bo niestety kółko w fuze padło i nawet nie chce mi się już co chwilę bawić w naprawianie. Co do JACKA w clipie (wersja bez +) to nie ma żadnego problemu po nieomal 2 latach korzystania, grajek śmiga bez żadnych zastrzeżeń. Nie wiem niestety jak jest w plusie...

Mam podobny dylemat Fuze + czy Clip+, te malutkie rozmiary clipa jednak do mnie nie przemawiają, irytuje mnie ta ich "pchełkowatość" ale może jednak nie warto dopłacać do fuze+. No i nie wiem.. ;] generalnie różnica cenowa jakoś bardzo mi nie robi, bo zakupy będę robiła w którymś ze sklepów agd/rtv za bony sodexo które dostaję z pracy.

 

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto odpisze i pomoże w dylemacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na Clip+ BOX. Widzę, że brałbyś go od goblina :) Też od nich brałem i naprawdę mogę polecić :) Miałem go kilka miesięcy i cyrków nie odwalał ;)

 

A z telefonów polecam Samsunga Wave I :)

Edytowane przez snuffmajster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zip? jest 4GB za 199zł w euroagdrtv http://www.euro.com.pl/ipod-odtwarzacze-mp3-mp4/sandisk-sansa-clip-zip-4gb.bhtml#afterSearch-clip|ipod-i-odtwarzacze-mp3-mp4| warto dopłacic?

 

Bo clip+ brałabym 2gb za 139 plus jeszcze dokupić kartę (niby mam jakąś 2gb ale mam taki rozrzut z muzą, że lubię mieć jej dużo przy sobie :D )

do tej zip wrzuciałabym swoją 2gb i byłoby 6.. to juz przyzwoicie jak na moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W clipie+ niestety lubi się wyrobić gniazdo jack po pewnym czasie - po około roku, dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za taką cenę dwa lata to całkiem sporo. Wiadomo że to loteria bo niektórym player padnie po miesiącu a inni będą przez 2 lata bez żadnej awarii. Ja zamierzam kupić sobie tego Clipa+ z Sandisk Store, bo 8 GB to wg mnie już całkiem sporo, a myślę że zakup w oficjalnym sklepie SanDisku pomoże przy ewentualnych problemach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje mam z sandisk-store.pl/...gadalem z gosciem i pytalem wlasnie czego nie ma 4gb na magazynie i co planuje sandisk...napisal mi ze kolo konca paź albo początek listopada powinna byc nowa wersja clipa z lepszymi pewnie bebechami bo nie ma sensu tworzyc czego o zmienionym wygladzie tylko...

 

co do tego..

 

http://sandisk-store.pl/pl/sandisk-odtwarzacz-mp3-8gb-sansar-clip-nowa-wersja.html

 

wlasnie nie wiem, mozliwe ze to pod ten desen ale jak mi napisal ze dopiero wyjdzie to moze tylko jakby taki chwyt marketingowy lekki z obrazkiem zrobiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w clip+ jack się wyrobił niestety, ale ogólnie nie zwracam na to uwagi. Lepiej brać wersję minimum 4gb bo mają lepszą baterię niż ta w 2 gb. Co do Fuze+ czy clip+, to opinie są że fuze+ gra gorzej. Clip+ i Fuze (bez +) grają tak samo. Clip+ ma stabilną wersję RockBoxa a fuze z tego co widziałem jeszcze chyba nie jest stabilna. Tak czy siak, jestem zadowolony ze swojego Clip+, tym bardziej że ostatnio znalazłem na niego gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no co Ty. Jest chyba z 20 gier. Nawet doom, ale czyta jakiś błąd, musiałbym doczytać.. Ale jest blackjack, jackpot, diamenciki dody, snake i snake 2 i jeszcze kilka ktorych jeszcze nie rozumiem. Wiesz, przez to że taki mały wyświetlać to gra trudniejsza, a tym samym ciekawsza i zabawniejsza! Duża frajda! Na noki to tam każdy potrafi w snake grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności