Skocz do zawartości

Skasowane Oprogramowanie?


kszk

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj podlaczylam pierwszy raz iPODa shuffle do mojego kompa zanim zainstalowalam program z CD,bo bylo ono juz pare miesiecy temu instalowane i mialam nadzieje ze dalej na kompie jest. podlaczylam iPODa ale nic sie nie dzialo. chyba sie tylko zaczelo ladowac. potem odlaczylam go bez zadnego"usun bezpiecznie sprzet" i pojawil sie komunikat ze zle odlaczyalm i ze teraz cala zawartosc dysku G zostala usunieta. zainstalowalam potem to co bylo na CD (iTunes,i cos tam jeszcze) ale iTunes nie wykrywa mi iPODa. komp zreszta chyba tez nie,bo uwaza iPODa za przenosny dysk. czy to znaczy ze usunelam cale oprogramowanie jakie bylo na iPODzie,czy tylko piosenki?? a jesli tam, to mam nadzieje ze nie jest to nieodwracalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy ze usunelam cale oprogramowanie jakie bylo na iPODzie,czy tylko piosenki?? a jesli tam, to mam nadzieje ze nie jest to nieodwracalne???

 

Tylko piosenki. Niestety w przypadku pamięci flash odzyskanie mp3 jest bardzo trudne/niemożliwe

 

Czy ten iPod ma opcje Shuffle? Bo trzeba też brać pod uwage, że to podróbka, co by tłumaczyło niewykrywanie przez iTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kurcze , zainstalowalam te nowe iTunesy, ale nic sie nie poprawilo, moj iPOD wogole teraz nie swieci, kontrolki nie reaguja na nic, jak wkladam do kompa to nawet sie nie laduje:(

on byl formatowany, czy jest jakis program,ktory by mi przywrocil ipoda do zycia?? moze te itunes nie pomagaja,moze trzeba jeszcze jakies oprogramowanie "wgrac" do iopda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności