Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do rapu do 300 zł z odcięciem od świata ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje nausznych słuchawek do ok. 300 zł do słuchania rapu

Mają dobrze oddzielać od otoczenia gdyż dużo jeżdżę pociągiem i nie chce słuchać jak to Baśka kupiła sobie nowy kredens itp.

Bardzo podobają mi się słuchawki:

Akg K518DJ

Panasonic RP-DJ400, RP-DJ600

Nie wiem które będą lepsze... lub może jest coś jeszcze innego wartego uwagi.

Narazie moim odtwarzaczem będzie telefon HTC EVO 3D ale w przyszłości mam zamiar zakupić sobie normalną mp3, raczej nie tanią więc chcę żeby słuchawki były już takie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k518Dj - swietne do rapu! Maja duzo bassu, który nie męczy, dobra separacje dzwieku i fajne szczegóły. Graja czysto i dość zwawo. Bardzo je lubilam ale niestety po godzinie słuchania myślałam, ze mi zgniota czaszke! Są niewygodne! Sprawdź czy Tobie pasuja - cena 190 zł jest super jak na te klasę sluchawek. W sklepach są po 300zl wiec lepiej je kupić w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic rp-dj400 są przyjemne, ciepło graja i maja przyzwoity bass, podobaly mi sie. Oceniając po wygladzie

myslalam ze to beda sluchawki z charakterystyka V ale tak nie jest! Najlepiej sobie sam przesłuchaj. Oba modele są w MM. Sama jestem ciekawa co inni o nich sadza. Wydaje mi sie ze AKG maja nizej shodzacy bass i lepsza scenę niż Panasonic. Panasonic gra bardziej srednica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności