Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki iPhone 4/4s (+/-300zł)


Masziah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam dokanałówek , (chyba że ktoś zna lepsze douszne w tym przedziale cenowym) do iPhone'a. Mam kilka faworytów, o których już wiele wyczytałem, ale wolę spytać kogoś kto ma styczność z tym "odtwarzaczem" i słuchawkami, oraz dane na temat "najlepszego zestawu" nie mają ponad 2 lat.

 

Zastanawiałem się nad:

 

-Phonak Audeo PFE 022, prawie same bardzo pozytywne opinie, jednak nie jestem pewien czy nie będą za zimne do iPhone'a (pytanie dla tych którzy mieli styczność z tym "setem")

 

-NuForce NE-700m

 

-konkretna Wasza propozycja

 

Słucham prawie każdego gatunku muzycznego, od AC/DC, Muse, Manson, Kanye West, Nina Simone, Hans Zimmer , aż do "odwnerwiajacego" dubstepa. Więc muszą być niskie dość mięsiste tony, tony średnie (wokal) nie syczały i nie były zbyt płaskie (zimne), a wysokie wyciągały to co powinny. Scena nie musi być taka jak z K701, ale żeby nie było zbyt "tłoczno" to samo z poziomem separacji.

 

Nie trułbym tutaj nikomu, jeśli miałbym jak je odsłuchać w sklepie, jednak polityka każdego sklepu muzycznego we Wrocławiu uniemożliwia mi włożenie sobie czegoś do ucha.

 

Do czwartku musiałbym coś zakupić, ponieważ później wyjeżdżam gdzieś, gdzie o dostęp do prądu będzie tak trudno jak w Polsce o dobrą prace, więc niecierpliwie czekam na czyjąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności