Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [+/-300zł] Słuchawki do iPhone 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Potrzebuje słuchawek do iPhone 4. Przedtem miałem nuforce ne-700x, sprawowały się dobrze ale niestety się zepsuły... I chyba nie warto ich naprawiać, zreszta i tak nie mam gwarancji bo kupowałem używane. Słuchawki do muzyki hip-hop/rap, ale lubie słuchać czasami różnej muzyki(zależy jaki mam nastrój). Na słuchawki chcę wydać około 300zł(mniej albo więcej xD). Co polecacie? Chce douszne/dokanałowe. Nie mam ochoty chodzić po mieście z nausznymi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja tanim jackiem moge ci to przylutowac np. Po kosztach + drobny napiwek i sobie je po prostu sellniesz bedziesz mial wiecej kaski na nowe sluchawki.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Wiec czy nie lepiej kupic nowe?

 

Nie, bo naprawa jacka polega na jego wymianie. Nowy jack = nowa jakość. Ja polecam wymianę całego kabla. Ostatnie Nuforce, które recablowałem trzymają się dłużej niż fabryczne, a koszty są niższe niż kupno nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności