Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Samsunga Galaxy S III


mikas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić w dobrej cenie Sennheiser IE80. Czy ktoś z Was je testował? Są to słuchawki zoptymalizowane do współpracy z odtwarzaczami MP3, iPod, iPad, iPhone. Więc jestem ciekaw jak by sobie poradziły z Samsungiem Galaxy S III.

Chyba że polecicie coś lepszego w podobnej cenie.

Zależy mi by słuchawki były uniwersalne i nadawały się do różnej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Monster Turbine od jednej osoby z allegro która sprowadza sprzęt z USA. Po zdjęciach wywnioskowałem że to są oryginalne, zresztą gwarantuje że w razie gdy stwierdzę że to podróbki to odda pieniądze. Ale niestety na cle wyjęli słuchawki i naderwali kabel. Teraz zastanawiam się czy nie dopłacić do lepszych. Ten sprzedawca za dopłatą właśnie zaoferował mi te IE80.

Tu jest link do aukcji http://allegro.pl/nowe-topowe-sluchawki-dokanalowe-sennheiser-ie80-i2608462335.html

Jeśli będę chciał coś innego to się rozejrzy. Ktoś mi powiedział że to są słuchawki bardziej pod ipod i lepsze będą SHURE SE535 CL SE 535 k

Grają bardzo ciepło i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja? Jaka pewność że z USA a nie Azji?

Jak już chcesz kupować IE80 to poszukaj polskiego dystrybutora i znajdź sklepy które od niego sprzedają.

Przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności