Skocz do zawartości

Mp4 do 300zł do pl 11


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam mp4 do słuchawek SoundMAGIC pl11 , szukam dużego głebokiego bassu do gatunku muzyki Hardstyle ; mp4 musi trzymać przynajmniej 10h i pamięć od 4gb z slotem na karte pamięci.

 

Teraz posiadam mp4 Pentagram cineo gold 4gb i niestety mam zepsute w niej wejście- szukam czegoś podobnego ale na ten rok z jeszcze lepszym dźwiękiem,ekran może być ten sam (400x240) ważne żeby to nie był żaden produkt z apple (nie chce najpierw konwerterować plików a potem dopiero na mp4 itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Sansa Fuze?

Z recenzji jaką przeczytałem Sansa Fuze ma długie odświerzanie plików które wrzucimy, jak mam 8GB kartę z czego 6GB jest zapełnionych to teoretycznie 3-4 minuty by się odświerzało i przeczytałem że "brakuje niskiego zejścia basu" na co nie mogę sobie pozwolić :). Jakaś inna propozycja?

Z tego co widziałem Creative X-fi 2 jest odpowiednie ale te jego X-fi zamiast polepszać dźwięk bedzie go psuć więc jak to jest?

 

Dobra Creative odpada a co powiecie o Iriver E300?

Edytowane przez ak66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się dopłacić i kupie iRiver s100 , a tak a propo PL11 jakie mogę kupić następne bassowe słuchawki jeszcze lepsze? PL30?

 

W S100 z basem nie jest zbyt różowo bo grajek jest raczej neutralny a EQ ma dziwaczne, żeby nie powiedzieć idiotyczne ustawienia basu ( tylko 50 i 200 Hz), także trudno go podciągnąć by był zadowalający efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeje skoro s100 jednak nie jest tak dobrze bassowe to jaki odtwarzacz jednak do 400zł bedzie bardzo bassowy i miało dużo funkcji?

W porównaniu do pl 30 - e10 jest owiele lepsze ale czy e10 nie ma zbyt ograniczonego tego bassu? Venio napisał że moje sluchawki są bassowe zależy mi na tym żeby bass był głeboki i długi czy tak grają e10?

Edytowane przez ak66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanoe nr 1 czy jestes pewny ze chcesz wpakowac tyle kasy w playera podlaczajac sluchawki prawie 5x tansze. To takie porsche z kolami od wozka sklepowego.

 

Ja mam taka propozycje bierzesz uzywke w b.dobrym/idealnym stanie do 250zl ipoda tocha 1g ktory zejscie basu ma wzorowe, sprzedajesz pl11 i kupujesz pozadne sluchawki za reszte.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanoe nr 1 czy jestes pewny ze chcesz wpakowac tyle kasy w playera podlaczajac sluchawki prawie 5x tansze. To takie porsche z kolami od wozka sklepowego.

 

Ja mam taka propozycje bierzesz uzywke w b.dobrym/idealnym stanie do 250zl ipoda tocha 1g ktory zejscie basu ma wzorowe, sprzedajesz pl11 i kupujesz pozadne sluchawki za reszte.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

No tylko nie ipod :P Chciałem kupić playera do 400zł i słuchawki do około 200zł To znaczy jak wspomniałeś spokojnie sprzedam pl11 tylko jakie kupić lepsze? To co wspomniał kolega wyżej e10?Sennheiser chyba odpada dziś słuchałem jakiś ich model za około 170zł i były gorsze od moich pl11...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale im mniej na playera tym wiecej na sluchawki. Ipod nie jest zly. Raczej nie znajdziesz nic lepszego, a wiec ze player to tylko 40% dzwieku te 60% to sluchawki w ktore trzeba wydac wiecej kasy niz w playera.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn Teraz rozumiem zawsze myślałem że player ma być x3 razy droższszy od słuchawek a Sansa Clip + jakie ma "zejście bassowe" ? Dziś widziałem Sanse fuze + w media markt i jakoś 299zł na niego nie chcę dać więc wole zrobić tak: kupie sanse clip/+ ,zip albo fuze i do niego słuchawki SoundMAGIC e10 co o tym myślisz minicomp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zapomnialem sorka. Tak te sonowki za 300 jesli chodzi o dolne rejestry sa swietne. Fuze + to lipa tak jak zip. Ale pytanie do ciebie. Bedziesz sie dalalej roziwjal w audio czy ten zestaw bedzie na minimum 3 lata?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wszystko od san diska gra tak samo. Ale fuze + sie zawiesz a zip wyglada z tym clipsem psychicznie. Pytam bo jesli na tak dlugo to nie ma sensu inwestowac w zrodlo do ktorego potem nie dokupisz dobrych sluchawek.

Kup clipa + a wydaj tyle ile sie da na sluchawki to bedzie dobra inwestycja na 2 lata.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bierzesz sluchawki na kilka lat nie lepiej doplacic i miec naprawde dobre sluchawki.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede miał jednak pieniedzy tyle :P więc 250 to jest max na słuchawki...

A jeśli miał bym wybierać pomiedzy SoundMAGIC pl e10 a Fischer Audio Eterna to które są lepsze pod względem bassu?

Edytowane przez ak66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz oddzielny temat bo to nie moj przedzial cenowy na te chwile.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności