Skocz do zawartości

Kolumny do 1000zł mały pokój?


rafik1947

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bierz ich. Mam to na sklepie do odsłuchu. Są straszne. Zero basu. Solo 2c mają pełniejszy dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz ich. Mam to na sklepie do odsłuchu. Są straszne. Zero basu. Solo 2c mają pełniejszy dźwięk.

O czym Ty piszesz?! Byłeś na Audioshow w zeszłym roku?

 

Zero basu? to coś nie halo. Te komuny mają wszytsko czego potrzeba by cieszyć się muzyką, czego o większości budżetowego sprzętu nie można powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tonsila nie podchodził bym z aż taką pogardą. Wiadomo nie ma co polecać altusów ani innych zestawów na wiejską dyskotekę. Ale do takiej objętości mógł bym doradzić scherzo 110 (zaskakują nie jednego sceptyka tonsila).

Tannoy m1/m2 są niezłe do rocka, ale przy electro może już brakować trochę wykopu u samego dołu oraz wyrazistości góry.

Ciekawymi kolumnami które dobrze sprawdzają się przy tak niewielkiej objętości pomieszczenia, grają dobrze w podanych gatunkach a poza tym mają br z przodu (co przy tak małym pomieszczeniu też jest istotne) są mission 700.

Z innych ciekawych kolumn które słyszałem to mogę polecić grundig box 650 (ale to już dziadki), saba cała seria k

Zainteresował bym się też Eltax liberty 3+ oraz Acoustic Energy AE 101

Jakby coś Cie zainteresowało z tego co wymieniłem i chciał byś szerszej recenzji to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tego rodzaju muzy mogę polecić boston acoustic a25, małe, niepozorne, a z Marantz PM 6004 i CD 6004 nakur****y niemiłosiernie, np w takim pełnym basu kawałku:

http://www.youtube.com/watch?v=fDp4j4cWvUk

 

ostatnio w saturnie z gda były po 499zł/szt, ale juz ich nie ma

 

a tak swoją drogą chcesz się ze wzmakiem do 1k zł zmieścić, czy masz już jakiś, czy w ogóle aktywnych szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie boisz się lekko awangardowo to polecam studyjne monitory philipsa vintage MFB (motional feedback).

Na nich zakończyłem poszukiwania "dużego" toru audio.

Piękne, przejrzyste i muzykalne granie z fenomenalnym basem.

Wszystko co tu zostało wymienione nie może nawet stać przy MFB philips.

Zagrają czysto i pięknie również w małym pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podejście że jest dobrze gdy jest niemiłosiernie dużo basu jest dobre.

 

ja pisałem o tym basie ze względu na muzykę podaną w pierwszym poście :P

Edytowane przez masterxaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie boisz się lekko awangardowo to polecam studyjne monitory philipsa vintage MFB (motional feedback).

 

Znam te kolumny:) Niestety kolega może mieć problem z ich znalezieniem w satysfakcjonującym stanie. Ale taka jest prawda że sprzęty vintage to piękna zabawa tylko wtedy nie ma co liczyć na recenzje tylko testować samemu wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności