Skocz do zawartości

Dobry Dyktafon I Radio Fm + Cena < 200 Pln. Jakie Mp3 Kupić? Pomóżc


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałabym kupić odtwarzacz mp3 za mniej niż 200 zł. Bardzo zależy mi na dobrym dyktafonie i radio. Pamięć co najmniej 512. Co wybrać?

Myślałam o Sansie m230. Czy ten playerek spełniłby moje wymagania. A może MSI MegaStick 520? Albo jakiś Samsung?

Proszę doradźcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może inaczej: czy Sansa m230 posiada dobry dyktafon? Czy odblokowane radio dobrze łapie stacje? Czy można wrzucać na Sansę inne niż muzyczne pliki (np. *.doc, *.exe)?

 

 

1. Bardzo dobry dyktafon (mozna nagrywać wykłady) mają odtwarzacze iRiver Txx

Np. iRiver T30 512 MB kupisz ponizej 230 na allegro. Próbki nagran są na forum i byly (z tego co pamietam) porownywane z dyktafonem olimpusa :)

 

2. Wspomniany iRiver nie ma radia. Ja na swoim T20 słuchałem radia jak sie nim bawiłem po raz pierwszy.

Od tego czasu ani razu. Duzo lepiej odbierają malenkie analogowe SONY od radyjek w odtwarzaczach mp3.

 

3. Praktycznie na kazdy odtwarzacza mozna wrzucac inne pliki

 

Ad 4) :lol:

 

iRiver Txx ma doskonała jakość dzwięki i bardzo dobrze grające słuchawki (dołączane w standardzie)

Takie, dobrze grające, słuchawki to prawdziwa rzadkość, nawet przy drogich odtwarzaczach.

T20 i T30 ma w zestawie "smycz' do noszenia na szyi. Nie jestem pewien, czy wersje z USA na allegro nie mają jeszcze czegoś w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności