Skocz do zawartości

Sandisk Sansa C 200 Series


getz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomego który importuje z USA rożne rzeczy i gadałem z nim o pokrowcach do sansy c200. Powiedział ze może to sprowadzić do polski tak ok. 50-100 sztuk. I moje pytanie czy będzie zainteresowanie? Bo jak będzie zainteresowanie na 10-15 sztuk to nie opłaca mu się tego sprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sie robi playlisty ...

W trybie MTP odpalamy Winampa...

Odpalamy Media Library (View/Media Library lub Alt +L)

W Portables powinnismy miec: Sansa C2xx (w moim przypadku Sansa C240)

Klikamy sobie na napis Sansa C2xx i powinnismy zobaczyc to co mamy zaladowane na naszym

playerku. Ponizej sa utworzone playlisty ;) Jesli nie mamy zadnej to oczywiscie nic nie mamy.

Klikamy sobie teraz prawym klawiszem na Sansa C240 i wybieramy New playlist.

Wpisujemy nazwe playlisty np. Najlepsze i OK.

Dalej bedzie prosto -- najezdzamy na utwory, ktore chcemy aby znalazly sie w tej playliscie, zaznaczamy je z Shiftem,

nastepnie klikamy prawy klawisz, Send to playlist. Wybieramy playliste w ktorej maja sie znalezc czyli np. Najlepsze.

 

I finito ;)

 

Odlaczamy playerka i w Music/Playlists mamy nasza playliste Najlepsze z wybranymi utworami. W ten sposob mozemy zrobic sobie

dowolna ilosc playlist, odpowiednio je ponazywac.

 

W trybie MSC trzeba pewnie wrzucic gdzies wygenerowane playlisty jak w przypadku wczesniejszych modeli -- ale tego nie trenowalem,

wiec mozna samemu sprawdzic ;)

 

To chyba tyle odnosnie playlist.

 

Co do wersji z radiem - to pewnie zbijaja pieniazki na nieswiadomych klientach ? Byc moze Sansa wprowadzila na rynek model z radiem za wieksze pieniazki ?

Dla nas to tylko plus - bo teraz bedzie ciezko udowodnic, ze sie nie kupilo modelu z radiem ;) ;) Ci co kupili wersje z radiem -- skrobnijcie prosze info jaki

soft mieliscie zaladowany :) Jesli faktycznie kazdy mial F a nie np. Amerykancki to wystarczy wgrac sobie .F i juz nikt nie powinien sie do Waszej gwarancji czepic ;)

Takie moje zdanie ;)

Robie tak jak piszesz i niestety mimo ze playlista jest zapisana w playerku, zreszta jest tak zawsze obojetnie w jaki sposbo to robie(opisane na tym forum) ale niestety w playerze ciagle jest playlista pusta

moj model c 240 wersja amerykanska z jezykiem polskim 01.01.00F

 

PS. co to jest ten tryb MTP bo u mnie jest tylko automatyczny do wyboru albo MSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie robi playlisty ...

W trybie MTP odpalamy Winampa...

Odpalamy Media Library (View/Media Library lub Alt +L)

W Portables powinnismy miec: Sansa C2xx (w moim przypadku Sansa C240)

Klikamy sobie na napis Sansa C2xx i powinnismy zobaczyc to co mamy zaladowane na naszym

playerku. Ponizej sa utworzone playlisty ;) Jesli nie mamy zadnej to oczywiscie nic nie mamy.

Klikamy sobie teraz prawym klawiszem na Sansa C240 i wybieramy New playlist.

Wpisujemy nazwe playlisty np. Najlepsze i OK.

Dalej bedzie prosto -- najezdzamy na utwory, ktore chcemy aby znalazly sie w tej playliscie, zaznaczamy je z Shiftem,

nastepnie klikamy prawy klawisz, Send to playlist. Wybieramy playliste w ktorej maja sie znalezc czyli np. Najlepsze.

 

I finito ;)

 

Odlaczamy playerka i w Music/Playlists mamy nasza playliste Najlepsze z wybranymi utworami. W ten sposob mozemy zrobic sobie

dowolna ilosc playlist, odpowiednio je ponazywac.

 

W trybie MSC trzeba pewnie wrzucic gdzies wygenerowane playlisty jak w przypadku wczesniejszych modeli -- ale tego nie trenowalem,

wiec mozna samemu sprawdzic ;)

 

To chyba tyle odnosnie playlist.

 

Co do wersji z radiem - to pewnie zbijaja pieniazki na nieswiadomych klientach ? Byc moze Sansa wprowadzila na rynek model z radiem za wieksze pieniazki ?

Dla nas to tylko plus - bo teraz bedzie ciezko udowodnic, ze sie nie kupilo modelu z radiem ;) ;) Ci co kupili wersje z radiem -- skrobnijcie prosze info jaki

soft mieliscie zaladowany :) Jesli faktycznie kazdy mial F a nie np. Amerykancki to wystarczy wgrac sobie .F i juz nikt nie powinien sie do Waszej gwarancji czepic ;)

Takie moje zdanie ;)

Robie tak jak piszesz i niestety mimo ze playlista jest zapisana w playerku, zreszta jest tak zawsze obojetnie w jaki sposbo to robie(opisane na tym forum) ale niestety w playerze ciagle jest playlista pusta

moj model c 240 wersja amerykanska z jezykiem polskim 01.01.00F

Co to jest to MTP bo u mnie jest tylko automatyczna albo MSC innej mozliwosci nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w pliku version.sdk coś takiego:

 

#DO NOT EDIT OR REMOVE THIS FILE

 

Product: c240

FW: 01.01.00P

Region: America and Pacific Asia

Build Date: 2007.01.06

Serial:

 

a w version.txt:

 

Version Info: Product Rev.: PP5022BF-06.10-S301-06.10-S301.01.00PRT

Base Code: 06.10-S301-06.10-S301.01.00PRT

ODM Ver.: S301-06.10-S301.01.00PRT

OEM Ver.: S301.01.00PRT

Build Type: RT

Build Date: 2007.01.06

Build Number: (Build 23.01)

 

To co muszę pozmieniać a który soft ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w europejskiej wersji nie ma radia chyba:] zeby zamienic na wersje europejska trzeba wszedzie pozmieniac formule 01.01.00P na 01.00.01.E czyli w linijce 2 w .sdk i w 1-4 w .txt bedzie to wygladalao mniej wiecej tak:

 

#DO NOT EDIT OR REMOVE THIS FILE

 

Product: c240

FW: 01.00.01E

Region: America and Pacific Asia

Build Date: 2007.01.06

Serial:

 

 

 

Version Info: Product Rev.: PP5022BF-06.10-S301-06.10-S301.00.00E

Base Code: 06.10-S301-06.10-S301.00.01E

ODM Ver.: S301-06.10-S301.00.00E

OEM Ver.: S301.00.01E

Build Type: RT

Build Date: 2007.01.06

Build Number: (Build 23.01)

 

po zmianach odlaczyc sanse od komputera wylaczyc playerka i ponownie podlaczyc do komputera po czym updater wykryje wersje europejska i dokona update'u do wersji 01.01.00E to chyba tyle^^ w taki sposob zrobilem update na soft amerykanski:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swietny pokrowiec - niestety nie udalo mi sie go nigdzie w polsce namierzyc :(

pytanie z innej beczki - jakie ustawienia EQ zostawic "na stale" ? spotkalem sie, w ktoryms poscie z rada zeby bassy dac na 4 a reszte na 2 ......... z tym tylko, ze nie mam pojecia, ktory "slupek" odpowiada za bassy :)

Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc w doborze ustawieni EQ i ewentualna rozpiske, ktory "slupek" za co odpowiada :) Chodzi oczywiscie o model C240

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej do prawej wchodzą ci Hz. :)

EQ ustaw tak jak ci się podoba. Ty masz słuchać ze swego odtwarzacza. Nie ktoś inny. Prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jak wygląda sprawa baterii w c200 series. BŁAGAAAM !!!! [tylko dość łopatologicznie :)]

 

 

 

jest to akumulatorek - ladujesz przez USB podczas podlaczenia z kompem, starcza na okolo 15 godzin uzytkowania +/- 2 godziny w zaleznosci od ustawien glosnosci etc... Sa do kupienia na allegro ladowarki sieciowe ale z tego co widzialem to tylko z nimi problemy. Co chcesz wiedziec konkretnie?

IMO nie oplaca sie zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej do prawej wchodzą ci Hz. :)

EQ ustaw tak jak ci się podoba. Ty masz słuchać ze swego odtwarzacza. Nie ktoś inny. Prawda? ;)

 

 

ale gdzie te magiczne bassy, ktorych ustawienie na 4 ktos polecal? :)

Oczywiscie swieta racje prawisz ale...... kombinacji do sprawdzenia jest duzo. a wybieram sie na odsluch sluchawek i chcialbym zeby EQ ustawione bylo na tyle dobrze, zebym ewentualne nieczystosci spowodowane jakoscia sluchawek mogl wychwycic "od razu". Wolalbym uniknac sytuacji gdy odrzucam jakas bardzo dobra pare z tego wzgledu, ze graja nieczystko poniewaz zle ustawilem EQ. Jak juz wybiore sluchawki to bede mogl poeksperymentowac z tym - poki co prosilbym o jakiegos "pewniaka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś konkretnego masz na myśli? Ja do tej pory z moją ładowarką żadnych problemów nie mam.

 

2 moich znajomych ma ten sam playerek i problem z ladowarka wyglada w ten sposob, ze po podlaczeniu do ladowania - po zaledwie paru sekundach sansa pokazuje ze bateria pelna. Myslalem ze to wina konkretnego modelu (oboje ten sam maja) do czasu lektury tego forum - widze ze to dosyc popularny problem - dlatego poki co odpuscilem sobie taki zakup - moglbys podac jaka Ty posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eej a jak mi wyświetlacz pękł (tzn to plastikowe takie) i mam pomarańczowo niebieskie plamy to moge wymienić tą plastikową część bez problemu i bedzie wszysko ganzpiknie czy raczej to jest nie do zrobienia? :blink: i ile to moze kosztować?

czy sie to jako naprawa gwarancyjna czy coś liczy? ze zanosze do serwisu, naprawiają i nie płace:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> http://www.allegro.pl/item205005004_lepszy...gb_microsd.html

Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak bardzo komplementują ten odtwrzacz to odsyłam do forum chyba największej strony o sprzęcie przenośnym MP3 Store.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:huh: ale w sensie że co?

To oczywiście nie była odpowiedź na Twój post...

 

Wyświetlacz "sam" pękł czy mu ktoś/coś pomogło??? Wątpię czy w serwisie pójdą na wymianę w ramach gwarancji - w końcu to uszkodzenie mechaniczne a nie wada fabryczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Włożyłem kartę pamięci kumpla i teraz cały czas są widoczne piosenki z karty pamięci. Podłączanie i odłaczanie od kompa nie pomaga. Może to dlatego, że nie mam WMP10? I teraz gdy wybieram pojedyncze piosenki to nie załącza mi wybranej piosenki tylko jakaś inną. Co z tym fantem zrobic?

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy wam też się zainstalował z Media Converterem jakiś WinCinema Manager?

I jeszcze coś. Czy kabel od sansy pasuje do ipoda? Bo takie coś znalazłem i wtyczka wygląda podobnie http://www.allegro.pl/item201934481_kabel_...nano_pku1a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności