Skocz do zawartości

Recenzja Cowon A2 20gb


Diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory w serwisie gościły odtwarzacze z pamięcią flash. Dzisiaj po raz pierwszy zadebiutuje odtwarzacz z wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 20GB (dostępny jest także w wersji 30GB). Długość pracy urządzeń typu PMP (Portable Media Player) ma kolosalne znaczenie. Firma Cowon uwzględniła to w swoim projekcie. Multimedialny kombajn A2 na jednej baterii pozwala oglądać filmy przez około 10 godzin, a słuchać muzykę aż przez 18 godzin! Wynik ten jest tym ciekawszy, że w A2 wbudowane cztero calowy LCD, który wyświetla 16 milionów kolorów! Pozwala on na oglądanie filmów z zachowaniem świetnej jakości obrazu. Możemy obejrzeć na nim zdjęcia, które przegramy bezpośrednio ze swojego aparatu cyfrowego na dysk A2. Miejsca z pewnością nam nie zabraknie. Cowon wyposażył swojego playera w dysk twardy o pojemności 20 GB. Komunikacje z komputerem zapewnia USB 2.0, dzięki czemu pliki są przegrywane szybko i sprawnie. Odtwarzacz po podłączeniu do komputera widziany jest jako przenośny dysk twardy. A2 bez problemów poradzi sobie z formatami MP3, WMA, OGG oraz WAV. Nad jakością odtwarzanej muzyki czuwać będzie wiele systemów polepszających dźwięk, w tym system BBE. Tyle na temat parametrów pisze producent. W dalszej części sprawdzimy ile z tych informacji ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Pełną treść opisu znajdziecie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa zapewne o "beczce" jaką widać przy zdjęciach LCD-ka. Niestety zauważyłem to troszkę za późno. Wzorce usunąłem a na "prostowanie" ich było za późno. Serwis nie jest komercyjny a aparat to Sony DSC H-5.

Jednak pozostałe zdjęcia są chyba ok i nie do nich były zastrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne. Niestety było tak jak napisałem wyżej. Nie miałem wzorcowych fotek kiedy to zauważyłem.

Następne fotki powinny być jeszcze lepsze. Dzisiaj dokupiłem "Soczewka makro +10 dioptrii 58mm". Zobaczymy co ona wniesie.

Edytowane przez Diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności