Skocz do zawartości

Sansa M250 - Ankieta Czy Komuś Udal Sie Update?


dzidoslav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Toze maja rozne flashe jest oczywiste chyba, skoro m240 to 1Gb a m250 to 2 Gb , roznia sie rozmiarem wiec i adresowanie pamieci bedzie inne, wiec jak dla mnie logicze jest ze m250 nie bedzie dzialac na sofcie od m240.

 

Ja mam m250 ale nie robie update, dla mnie radio to zbedny gadżet, bajer z ktorego nie bede korzystal :) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dolaczylem do Grona

posiadaczy SANDISK SANSA M250 - ktorym udalo sie odblokowac RADIO

 

Polecam :D

Ale czy miałeś m250 z wersją 3.2.8.E czy starszy z softem 2.x.x?

Jeżeli 3.2.8 to proszę o info jak odblokować radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie t/j kolega napisal - jesli zrobisz wszystko idealnie

 

wedlug Instrukcji - to praktycznie nie ma szans - aby cos sie zepsulo ...

 

Przyczyna PADANIA plajerow SANSA M250/240 - bylo to ze bazowe FW to 3.x.x -

na 2.x.x - wszystko przebiega Prawidlowo - updatujesz do 2.1.0A a potem sciagasz SANSA UPDATE i aktualizuje sie do 2.2.5A -

 

EDIT

Generalnie jestem zadowlony z Plajera - jedynie rzeczy ktore denerwuja to

1. Fatalne tworzenie Playlist - praktycznie w trybie MSC - nie mam jak zrobic (bo gubi piosenki)

(ten punkt jest juz nie wazny %) - dzisiaj pobawilem sie i udalo mi sie dojsc jak b.prosto i szybko tworzy dobre PL/Tag)

2. Jak bateria ma ok 50% mocy - przestaje dzialac podsiwetlanie wyswietlacza - to wqrwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświeltenie zaczyna szwankowac przed 30 min do konca beteri ;]

 

to ja mam jakis chyba trefny model ... bo u mnie mniej wiecej jak jest torche mniej niz polowa bateri ...

i napewno nie 30 min przed padnieciem :D

 

bo sluchalem jakies jeszcze 3-4h zanim padla zupelnie

 

ale obadam dokaldniej ta sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako "ojciec założyciel" tego tematu powiem jeszcze że...

moje obecne mp3 [wymieniony paździoch na nowy] ma wersję 2.2.3E, nie wydaje mi się żeby w przeciągu miesiąca wymienili cały zapas z nowszego softu na starszy więc... zapewne wersja którą miałem wcześniej z pewnym prawdopodobieństwem można przypuszczać że też miała wersję 2.2.3E i update się nie udał. Oczywiście błąd wywołany został wywołany przez program update'ujący więc trudno powiedzieć czy był to jeden przypadek na milion że akurat się wysypał czy jednak nie do końca ta wersja jest że tak powiem... updateable ;)

 

jeśli się zdecydujesz na próbę to z niecierpliwością czekam na wynik

 

pozdro

 

a tam zaraz 3- godzin ;)

prawda jest taka że, jeżeli nie włącza się podświetlenie to czas rozejrzeć się za jakimś kioskiem;) i rzeczywiście jest to jakieś 30 min przed końcem życia. Prawdą jest również że może to kapencję wqr...eghm... przeszkadzać szczególnie gdy akurat przegląda się playlisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej nieudana aktualizacja, placz, zgrzytanie zebow i jeszcze jakies glupie opinie na temat sprzetu.

 

BTW taki off top : Sans nie wolno rozlaczac przez bezpiecznie usun urzadzenie ? ja do tej pory tylko tak rozlaczalem i nic sie nie dzialo, nadal dziala OK, ktos cos na ten temat wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ojciec dobry nawyk zrobił: jak coś chcesz zrobić poczytaj z kilkanaście razy o co chodzi (tyczyło się to właśnie różnorakich for ,jeśli chciałem coś kupować)

 

Mam taki sam nawyk i sie sprawdza :D

Dlatego kupiłem sanse m240 i mam radio.

Szczerze współczuje tym osobom które przeczytały ,że można odblokować radio w m240,a tu Sandisk zrobił im przykrą niespodziankę i dał inny firmware do m2*0 :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawialem nad C140/150 ale wyzsza cena i ze tak powiem slabsze opinie niz na temat m250 oraz dedykowany kabel USB sprawily ze wybralem m250 i jestem w pelni zadowolony a o updacie FW zeby miec radio nawet nie myslalem choc jak sie okazuje powinien sie udac bo mam FW 2.X.X a nie 3.X.X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej nieudana aktualizacja, placz, zgrzytanie zebow i jeszcze jakies glupie opinie na temat sprzetu.

 

BTW taki off top : Sans nie wolno rozlaczac przez bezpiecznie usun urzadzenie ? ja do tej pory tylko tak rozlaczalem i nic sie nie dzialo, nadal dziala OK, ktos cos na ten temat wie ?

lol... skad wy takie informacje macie ?? bezpieczne usuwanie urzadzenia w windowsie to nic innego jak umount w linuxie... po prostu chodzi o zamkniecie wszyskich otwartych plikow, oraz skonczenie zapisywanie danych na nosniku.. to ze w programie Ci pokazuje ze juz nie kopiuje to nie oznacza ze transmisji juz nie ma... w wiekszosci przypadkow po zakonczeniu kopiowania, dane sa jeszcze przesylane przez usb do nosnika ( taki bajer ze niby nosnik szybciej dziala, ale to tylko dla niewtajemniczonych) :) wiec jezeli usuwasz bezpiecznie urzadzenie to po prostu windows sprawdza czy urzadzenie nie jest wykorzystywane, i zamyka dostep do niego. dlatego bezpieczne zamykanie jest jak najbardziej wskazane, szczegolnie jezeli nie chcesz strafic swoich danych (biorac jeszcze pod uwage oszczany filesystem ktorego uzywaja mp3playerki (vfat), o problem nie trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności