Skocz do zawartości

Wyjaśnienie kwesti devila92


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się wypowiedziec w tej sprawie. Jak już wspomniałem wcześniej na forum zawsze (nawet jak ktos wprost napisze "Moder*** ty ch***) to gdy otrzyma za to bana rozgłosi ze moderatorzy sa zli tworza samowolke.

On sam nie jest niczemu winien a dodatkowo łamane są prawa człowieka. Można i tak, jednakże jak wspomniałem na forum jest duża tolerancja dla wszystkich.

Devil zasłuzył sobie na bana a jego pozniejsze zachowanie tylko utwierdziło wszystkich w przekonaniu jaki on naprawdę jest i że nie dorósl do rozwiazywania problemow w wiekszej społecznosci.

Devil miał na swoim koncie juz kilka ostrzezen. Jak juz wspomnialem on w przeciwienstwie do Sylera, który fakt byc moze go prowokowal to jego odpowiedzi na owe prowokacje były na zasadzie "kur*** ty ch***". Syler natomiast jak chciał mu dopiec napisał rzeczowo kulturalnie ale jednak zająl odpowiednie stanowisko. Na forum nie trzeba sie z kazdym zgadzac i przytakiwac ale jak ktos nie potrafi uargumentowac tylko uzyc doslownie lub w przenosni ataku to juz nie mój problem.

Wg. Devila to Syler powinien dostac ostrzezenie. Kolejna akcja to zgłoszenie ze Syler skopiowal sposob wystawiania ofert w statusach jako podobny i nazwał to wprost kradzieża. ja wytłumaczyłem devilowi ze status nie jest testem, recenzją, publikacją przez co kazdy moze obrac identyczny styl a kradzieza tudziez plagiatem mozna nazwac np skopiowanie kilku zdan recenzji bez uwzglednienia ze jest to cytat i posluzyc sie nim jako swoim wlasnym.

Devil niestety w swoim uprzedzeniu do Sylera tkwil w przekonaniu iz ja nie mam racji i on ma racje i nalezy Sylera zbanowac/ostrzec. Dlaczego Syler ? A inni ktorzy umieszczaja oferty w statusach ? czy nie widac ze to zwykła prowokacja ? Kulturalna rozmowa nie pomogla wiec devil zarzucil ze Syler dziala pod naszym szyldem i za to i wyklocanie z pomówieniem dostal ostrzezenie (5 z kolei ) a w finle bana.

Pozniej zaczal zakladac konta i grozic. Ponaddto juz wczesniej mial drugie konto (multikonta sa zakazane) tylko nie zostało ono znalezione. Nikt nie podejrzewal go o multikonto po prostu.

Doszło do takiego preccedensu ze musielismy na forum wprowadzic stan wyjatkowy i wprowadzic reczna akceptacje nowych uzytkownikow przez moderacje. Multikonta ocenia sie nie na podstawie widzimisie ale na podstawie IP. Dodatkowo nawet jak w mniemaniu devila początkowe zachowanie nie było złe a on sam sie nie poczuwał do winy to umieszczanie zdjec prywatnych moich jak i Sylera na kanałach gdzie nie dostał do tego upoważnienia jest naganne

Ot co. ban jest uasadniony devil swoim chamskim zachowaniem potwierdził ze musi dorosnąc do zycia w spolecznosci forumowej jak i rowniez odpowiedzialnosci za swoje czyny.

 

Będąc tutaj poruszę kwestie Arkusza. Arkusz nie dostał zadnego bana. Początkowo myslelismy ze banowanie po IP doprowadzilo do przypadkowego bana ale ekspertyza potwierdzila ze to nie jest powodem a brak dostepu Arkusza do forum nalezy doszukiwac sie w innym miejscu. Bana na SB potwierdzam ale Ban na SB nie blokuje dostepu do innych opcji forum

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. To wszystko wygląda jak zabawa w piaskownicy... Ludzie skupcie na muzyce, słuchawkach etc. a nie na jakiś kłótniach przez łącza internetowe. Przecież to śmieszne jest...

 

Proponuję wykasowanie tego teamatu, statusu. Devil wie za co bana dostał chyba, że jest idiotą, ot co.

Edytowane przez haesor
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem:

 

Milion razy prosiłem by jakiś mod usunął konto na moim prywatnym meilu(ponieważ nie wiem jak to możliwe ale ktoś kiedyś założył z niego, a sam sobie nie przypominam, bo to moje konto na lewym mailu), przez co nie moge dostawac potwierdzeń o PW na maila itp.

Prosze o kontakt jakiegoś MODERATORA, bo na moje pw nikt nie raczy odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności