Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

No więc wezmę Alphy. Jeśli nie będzie wielkiej różnicy.

Dzisiaj słuchałem nausznych Sony, dokładnie ten model - http://allegro.pl/sluchawki-sony-mdr-pq2-nowosc-piekne-skate-bmx-i2483951916.html .

Muszę przyznać, że fajnie, czysto grały z moim telefonem. Więc już teraz jestem pewien, że telefonik gra elegancko ;)

 

A może w ogóle lepiej kupić nauszne ? Do 100zł kupi jakieś dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zaufania do sony mdr zadnych. Moj kolega ma zx 300. Moim zdaniem alphy je jedza na sniadanie. Za to maxell bija chocby bw alphy na glowe, ale w koncu to rebrandy brainwavz hm3.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell retro dj to sa rebrandy brainwavz hm3 czyli taka idealna kopia. I do tego maja takie miekkie pady i sa super wygodne.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie miales nausznych to lepiej zostan przy dokach. Od siebir powiem tyle, ze one bardzo mocno odstaja od glowy. Duzej glowy nie mam ale mam bardzo geste i dlugie wlosy jak ktos ma mala glowe to wyglada jakby w helmie chodzil. Ale dzwiek moim zdaniem w tej cenie w nausznych niszczy wszystko.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es 18 sa polecane o es 10 jeszcze nie slyszalem.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze parametry i nowe opakowanie cytuje. Ja i tak bym wolal es18 graja pewnie lepiej i wygladaja tym bardziej.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te obecne słuchawki jakiś badziew, po ściągnieciu na telefon Equalizera podrasowałem dźwięk i bas . Już chociaż da się słuchać ;) Natomiast ten dźwięk słychać taki wysoki, że aż czasami uszy bolą . No i po słuchaniu w tych słuchawach boli mnie głowa, boję się , żebym sobie słuchu nie zwalił tym ****em .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności