Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Małe słuchawki nauszne do 400zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Px360 nie potrzebują wzmacniacza, żeby były super. Wzmacniacz podszlifuje ten dźwięk, ale nie jest to gra warta świeczki imo. (szczególnie jeśli idzie o e6) A co do kabla... Ja swoje użytkuję już rok. Kabel był czasami przycinany w zamku kurtki, słuchawki wrzucałem luzem do plecaka i nawet przerysowany nigdzie nie jest. Nie jest taki słaby, już bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kabel dam rade sam wymienić czy nie?

Jak umiesz lutować to pewnie tak.

 

I czy można kupić te słuchawki bez słuchania ich przed zakupem?Bo nie mam możliwości żeby je przetestować.

Ryzyk fizyk. Źle na pewno nie zagrają pytanie czy spodoba Ci się charakter grania.

 

Właśnie zapomniałbym o co chodzi z tym wygrzewaniem?

Po prostu słuchasz. Membrana się rozruszać musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to biorę te PX 360 najwyżej je wyśle z powrotem jak mi się nie spodobają :D

Teraz muszę tylko czekać na jakąś promocje albo kupie za te 450 zł.

 

Co myślicie żeby używane z forum kupić?

http://forum.mp3store.pl/topic/92562-sennheiser-px360-rekablowane/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rekabling na zamówienie będzie Cię kosztował ~100zł.(450+100=550... a tutaj masz 360!) Teraz kupiłbyś od razu sprawne słuchawki z większą żywotnością. A poza tym w tych słuchawkach nie ma za bardzo co się zepsuć, dobrze zrobione są. Ja zawsze kupuję używane słuchawki, 2 razy zdarzyło mi się kupić nowe, i nie jestem z tego powodu zadowolony :P

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie poza tematem żeby nie zakładać nowego. Czy kupując w mp3store można trafić na podróbki?

 

Jeżeli kupujesz w sklepie mp3store to nie ma takiej możliwości. Jeśli jesteś czymś zainteresowany to bierz śmiało :) Inaczej może być na forum - tu kiedyś pojawiali się tacy co podróbki próbowali sprzedać w komisie :)

Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wytrzymałości kabla w PXach- ja nie mam mu nic do zarzucenia. Ostatnio też zdażyło mi się go trochę sponiewierać, a wciąż jest idealny. No i ode mnie te słuchawki mają duży plus za wtyczkę - cieniutka i kątowa, pasuje mi do SGSa II w silikonowym etui (choć dźwiękowo jest tak sobie).

 

Dobrze by było gdyby jakiś mod wydzielił najbardziej wartościowe posty z kilku tematów o PX360 do tematu tylko o tych słuchawkach / jakiejś recenzji, bo słuchawki cieszą się coraz większą popularnością i często pojawiają się o nie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) Sory że spamuję temat, ale mam podobny problem co założyciel. Poszukuję słuchawek do ipoda touch 4g, w +/- 400zł najlepiej, używanych, wygląd się nie liczy, główny nacisk kładę na dźwięk (brzmienie poszczególnych instrumentów, szeroka scena), mają to być słuchawki zamknięte. Podobnie jak założyciel słucham wszystkiego, ale z naciskiem na rock/metal (metalica, rise against, linkin park, sklipnot, seether, system, 3 days grace, itp). px 360 będą się do tego nadawać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Będzie tak samo zapewne. Ogólnie to nie zmieniaj kabla. Jest na prawdę przyzwoity. Dopiero jak się uszkodzi to wymień. Inaczej to jest po prostu w przypadku tych słuchawek nieopłacalne.

 

główny nacisk kładę na dźwięk (brzmienie poszczególnych instrumentów, szeroka scena), mają to być słuchawki zamknięte. Podobnie jak założyciel słucham wszystkiego, ale z naciskiem na rock/metal (metalica, rise against, linkin park, sklipnot, seether, system, 3 days grace, itp). px 360 będą się do tego nadawać ?

 

Separacja jest bardzo dobra, co do sceny... To są zamknięte słuchawki, nie znajdziesz tu sceny jakiejś wielkiej, aczkolwiek px360 mają fajną scenę jak na taki typ słuchawek. Ogólnie to nadadzą się. Są fajnie ciemne i dają nagraniom taki brud, który mi osobiście się bardzo podoba. Może męczyć wyższa średnica, ale idzie się do niej przyzwyczaić, a na mieście nawet na to uwagi nie zwrócisz.

 

Dobrze by było gdyby jakiś mod wydzielił najbardziej wartościowe posty z kilku tematów o PX360 do tematu tylko o tych słuchawkach / jakiejś recenzji, bo słuchawki cieszą się coraz większą popularnością i często pojawiają się o nie pytania.

 

Mógłbym to zrobić, ale każdy inaczej odbiera dźwięk... Coś napiszę nie tak i zaraz zostanę zlinczowany... :D Poza tym mogę być lekko przygłuchy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure SE215, Yamaha EPH100

 

Edit:

Albo jak masz cierpliwość do kombinowania z tipsami to używek Triple.fi szukaj.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można nie takie że dookoła ucha kabel jest obwinięty tylko tak normalnie idzie? I cene jednak zmieniam do 250zł :D

http://www.audiohead.pl/index.php/2011/07/recenzja-sluchawek-brainwavz-m1-2-3-cz-1/ Poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności