Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 80 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam jakiś wytrzymałych dokanałówek do iPoda. Słucham wszystkiego ale w szczególności hip-hop/elektroniczna.. Lubię bas, ale też bez przesady. ;)

Polecono mi SoundMagic PL11 choć ich konstrukcja/jakość mnie przeraża. Są aż "delikatne" i boję się, że długo ich nie bd miał mimo, że dbam o rzeczy, a tym bardziej, że w poscie (http://forum.mp3stor...rtfona-po-pl11/)

"Do tej pory, przez jakieś 1,5 roku korzystałem z SoundMagiców PL11, które dobrze spełniały swoją rolę ale przez ten czas sklejałem je z 3-4 razy, aż w końcu jedna słuchawka całkiem przestała grać :/"

i jeśli miałyby mi się zepsuć po 1,5 roku to już wole kupić o połowę tańsze SoundMagic ES20 z promocji ale jeszcze nie wiem co do brzmienia... Jeszcze ktoś podrzucił Brainwavz Alpha ale o nie trudno o dostęp.

Jest ktoś kto mógłby mi coś doradzić lub powiedzieć a propo jakości/wytrzymałości tych PL11?PL30?

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności