Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki Klipsch image X5 , warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Mam możliwość kupna nowych słuchawek firmy Klipsch model Image X5 w cenie 250 zł czy to dobra cena za te słuchawki ?? słuchawki mają bardzo dobre opinie na zagranicznych portalach , Na polskich nie ma praktycznie o nich informacji. Może jakieś alternatywy dla tego sprzętu? zastanawiałem się nad słuchawkami SoundMagic E10 ,które mają bardzo dobre opinię, są tez sporo tańsze ale nie wiem jak mają się do klipschów. Znajomy twierdzi ,że są klasę gorsze. Słuchawki maja być w sumie do każdego rodzaju muzyki.

Prosiłbym o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

I warto i nie. Miałem przez chwilę te Klipsche. O ile z jednym źródłem potrafią zagrać adekwatnie do poziomu cenowego 400 zł to podpinając do innego oferują bide z nyndzą.

 

Bardzo kapryśne słuchawki, warto przesłuchać przed zakupem. Jeżeli masz taką możliwość to koniecznie z niej skorzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie nie polecasz tych X5 ?? słuchałem ich i w porównaniu z X10 miały faktycznie mniej basu, a jeśli chodzi o słuchawki klipscha image s4 to lepszy wybór niż x 5 do ipoda nano 6g? S4 mają bardzo dobre opinie w swojej klasie cenowej ich akurat nie słuchałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

może nie tyle nie polecam ich co nie polecam ich do nano6g. Po prostu z tym playerem to one grają słabo. Z czym innym potrafią o wiele lepiej.

 

Za tą kasę można kupić używane audeo albo mee cc51 albo silver bullety albo se215 albo brainwavzy m3 i m4 i można tak wymieniać i wymieniać i żadne nie będą tak trudne to dopasowania do nano6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

S4 nie miałem w uszach, nie chcę się wypowiadać. Podobno to basowe potwory ale bazuję na tym co czytam w necie.

Z kolei E10 przy cenie 150zł są genialne, mogę im wystawić certyfikat ******stości od kuropa. To mój ulubiony model z półki <200. Chyba żadne inne słuchawki w tej cenie nie grają tak kompletnym, funowym i równocześnie naturalnym dźwiękiem. U mnie jako drugie słuchawki spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności