Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Erdinger mi w ogóle nie podchodzi. Szczególnie ciemne jest do kitu, przy Paulanerze czy Franziskanerze

 

Ja ostatnio piłem Bishop's Finger British Ale - bardzo dobre jak połączenie Książęcego Ciemnego z Pilsem.

Oraz dzisiaj Racibórz Jasne lane - ciekawe piwo, bardzo smaczne i lekkie, ale jakoś tak lekko żelazowe w smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Paulinera wczoraj na promocji w biedronce i był tak jakby zepsuty. Kupiłem póżniej w innym sklepie i smakował tak jak zawsze. Albo źle trafiłem w tej biedronce, albo to jest powodem przeceny.

 

Wysyłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Racibórz ma nutę metaliczną, też zauważyłem widocznie mają jakiś problem

może poprostu korzystają z takiej wody - w końcu wody mineralne (takie zdrojowe) też potrafią mieć taki smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, ze smakoszem piwa nie jestem i szczerze wole Wódke to lubie probowac czasem roznych smakow innych trunków %. I tak dzisiaj bedac w Leklerku kupując ******ły trafiłem na piwo Cornelius bananowe - pszeniczne. Koszt to chyba 4 z hakiem za 500ml. Piwo jest smakowo idealne dla Mnie ! Jestem raczej szczochopijcą: Radlery, Shandy i inne wynalazki z sokami i szczerze mówiąc taki zmrozony banan bije wszystko na łeb. Polecam !

Edytowane przez cziloss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat zawartości kufla z napisem VELVET??? Wygląda świetnie :)

Browar Staropramen - piwo z rodzaju lawinowych dzięki nabojowi azotowemu . Pije się świetnie , piana kremowa gładka i ubita ubita jak śmietana , bardzo efektowne po każdym przechyle tworzy się nowa warstwa piany'' efekt lawinowy '' :) . w smaku piwa sporo chmielu . Na gorące dni świetne . Polecam tylko z "nalewaka" Cena tego egzemplarza w ''browarni'' 1,30 Euro za 0,4 L

Edytowane przez maciekp711
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czeskiego Budweisera, zwykły czeski Staropramen mi jakoś nie podszedł, jakikolwiek Radegast taki sobie. Dobry jest też czeski Fenix pszeniczny. Chociaż tak jak ktoś powyżej wolę napoje piwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro międzynarodowy dzień IPA , proponuje zaopatrzyć się w dobre piwo z serii India Pale Ale!!!

z bardziej dostępnych proponuję Kormoran American IPA

http://www.craftbeer.com/news/ipa-day-is-back-august-1-2013

pobrane.jpg

Edytowane przez maciekp711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piłem ostatnio Bananowe Corneliusa i o dziwo baaardzo pozytywne zaskoczenie. Nie smakuje takim sztucznym aromatem bananów, którego nienawidzę, jest lekkie i bardzo orzeźwiające. Także podziękowania dla cziloss za przyjemne piwo na lato.

 

Piłem również Wiśniowe w Browarmi. REWELACJA! :)

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miodowe jakie na razie piłem to Na Miodzie Gryczanym z Jabłonowa. Bardzo pijalna, mocno miodowa (miodem a nie aromatem) piwna rewelka. Ładna piana, świetny kolor (ciemniejszy niż typowe miodowe piwa).

 

Trzeba dorwać miodowe z Kormorana, podobno też świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piłem ostatnio Bananowe Corneliusa i o dziwo baaardzo pozytywne zaskoczenie. Nie smakuje takim sztucznym aromatem bananów, którego nienawidzę, jest lekkie i bardzo orzeźwiające. Także podziękowania dla cziloss za przyjemne piwo na lato.

 

Piłem również Wiśniowe w Browarmi. REWELACJA! :)

Może za chłodno było (15stopni?) jak piłem tego Corneliusa, nie wiem :( Dla mnie zupełnie średni, nigdy więcej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypić można traktując go jak Radlera na chłodne dni bez zachwytów .... cały pic polega na tym żeby wyczuć nuty bananowe , gożdzika i cytrusów w piwie gdzie nie dodano bezpośrednio któregoś z produktów . Takie aromaty wydaje np. Witbier , Waizen lub dobry polski pszeniczny z samych drożdży . Tu jest się czym zachwycać bo w takim ostatnio pitym Hoegarden belgiskim witbirze było czuć strasznie gożdzikami gdzie ich w produkcji nie dodano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piłem ostatnio Bananowe Corneliusa i o dziwo baaardzo pozytywne zaskoczenie. Nie smakuje takim sztucznym aromatem bananów, którego nienawidzę, jest lekkie i bardzo orzeźwiające. Także podziękowania dla cziloss za przyjemne piwo na lato.

 

Piłem również Wiśniowe w Browarmi. REWELACJA! :)

Może za chłodno było (15stopni?) jak piłem tego Corneliusa, nie wiem :( Dla mnie zupełnie średni, nigdy więcej nie kupię.

Standardowo dla pszenicznych - 8st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności