Skocz do zawartości

Cowon J3 czy...


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu odtwarzacza w cenie tak do 800zł.

Priorytetem dla mnie jest jakość dźwięku i czas pracy. Wygody użytkowania i wygląd odtwarzacza schodzą na dalsze plany.

Muzyka, której słucham to Liquid Drum & Bass oraz Trance, sporadycznie słucham też klasycznego metalu.

Zależy mi na dobrej separacji instrumentów oraz szerokiej scenie. Ważny jest też głęboko schodzący, wyrazisty bas (tylko nie przesadny, żeby tylko gdzieś tam był, dobrze podkreślający całość).

Maximum, na co patrzę, to Cowon J3, ale chciałbym znaleźć coś tańszego, ale i grającego nie gorzej, jeśli coś takiego nie istnieje, to zdecyduję się na niego.

Player grałby pod CAL!, ale w bliższym czasie dokupiłbym coś lepszego.

I proszę rekomendować produkcję Apple w ostateczności :P

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cowona J3 i powiem Ci, że jest to bardzo dobry i praktyczny odtwarzacz. Pod względem pracy baterii to jest niezastąpiony , dodatkowo jest dość mały i możesz na nim oglądać filmy/ seriale ( niby to nie priorytet ale jak jesteś w podróży to ratuje życie). Jakość dźwięku jest na wysokim poziomie + duże możliwości eq więc myślę, że będziesz zadowolony , ale najlepiej jakbys go najpierw posłuchał przed zakupem.

 

Ja przesiadłem się na imoda ( ale będziesz musiał dokupić wzmacniacz) ze względu na jakość dźwięku i bardzo dobre słuchawki (se 3 way). Imod + dobry wzmacniacz wcale nie wychodzi taniej i jest mniej praktyczny jako sprzęt przenośny. Pod względem dźwięku wszystko w wypadku imoda zależy od wzmacniacza ( przy dobrym można osiągnąć naprawdę niesamowite efekty ale trzeba się trochę pobawić).

 

Najprostsze rozwiązanie to J3 bo spełnia Twoje warunki bardzo długi czas pracy + bardzo dobra jakość dźwięku. Mimo wszystko odsłuch przed zakupem byłby najlepszym wyjściem.

Edytowane przez snooke_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności