Skocz do zawartości

mag12345


googel6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem u tego użytkownika Iriver T60 i teraz kilka ważnych faktów.

 

Pieniądze przelałem 29.03.12r., dnia 06.04.12r. użytkownik mag12345 napisał mi, iż wysłał paczkę dnia wcześniejszego, tj. 05.04.12r. Do dnia dzisiejszego dość często pisałem do tego użytkownika z zapytaniem co z moimi pieniędzmi, lub potwierdzeniem nadania paczki, niestety odpowiedzi otrzymywałem na co 4 mój mail, w dodatku brak potwierdzenia wysyłki.

 

Dzisiaj pojawiła się paczka, wysyłka datowana uwaga, na 17.04.12r. Do tego mp3 strasznie zaniedbane, brak informacji w opisie o tym, że rdza (zapewne przez wylanie baterii) dostała się do gniazda baterii.

 

Myślę, że gdyby nie mój upór nie dotarła by mp3jka.

 

Odradzam jakichkolwiek interesów z tym człowiekiem, jeżeli ma ktoś jakieś wątpliwości to mogę przesłać rozmowy oraz skan koperty.

 

Pozdrawiam, mam nadzieje, że nigdy więcej nie trafię na tego typu nieodpowiedzialnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam interesów z tym kolesiem. Zwodził mnie dwa tygodnie, że niby wpłacił kasę za słuchawki. Wymyślał jakieś dziwne wymówki. Bardzo słaby kontakt. W końcu się zdenerwowałem i sprzedałem komuś innemu.

Edytowane przez Marcel1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam tego sprzedającego. Faktem jest,że przedmiot całkowicię się zgadzał z opisem i zdjęciami- co do tego nie mam żadnych zarzutów.

Kontakt do czasu przelania pieniążków dobry, ale niestety poźniej nie za bardzo.

Bank na jaki zarzyczył sobie przelew to " Bank społdzielczy racibórz", przelew szedł tam chyba 4 lub 5 dni.

Paczka została wysłana podobno w dniu otrzymania przelewu,ale szła nadzwyczaj długo. ( Nie mogę odczytać daty wysłania :-/ )

Miałem dostać potwierdzenie nadania, a nic takiego nie zobaczyłem. Tak samo poźniej nie było żadnych odpowiedzi mimo,że mag12345 odczytał wiadomości...

Miałem sporo stresu przez tego sprzedającego, jednakże sytuacja rozwiązała się bez komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zakupiłem sanse fuze u użytkownika, odtwarzacz dotarł w stanie opisanym w ofercie, jak nówka.

 

Wszystko byłoby w 100% OK, żeby nie fakt, ze odtwarzacz dotarł po miesiacu od przelania pieniedzy, mimo wielokrotnych próśb nie dostałem potwierdzenia nadanie, kiedy w koncu uzytkownik wyslal sprzet, dowiedzialem sie, ze "nie odebralem przesyłki, dlatego do niego wrocila"

 

Jeśli chcecie kupować coś u uzytkownika, polecam wysylke za pobraniem, zapewne przyspieszy to otrzymanie upragnionego przez Was sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam interesów z niepoważnym człowiekiem. Okazał się zainteresowany kupnem AKG K450, ustaliliśmy cenę, poprosił o dane do przelewu i zaniemówił nagle. Ja wycofałem ofertę, gdyż myślałem, że mam do czynienia z poważnym człowiekiem, niestety okazało się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności