Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe - ~300zł grające z H320 - kilka propozycji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

niestety nie mam za bardzo czasu na czytanie forum, nie tyle co kiedyś a zaszła potrzeba kupienia słuchawek, z resztą do mojego H320, mało kto słuchawki kupuje, bo to już prawie antyk :P

prosiłbym więc o pomoc w wyborze:

 

muzyka - każda, kwestia chwili i nastroju, aczkolwiek w dużej mierze techno i pochodne - na siłownie

ewentualnie jakiś pop czy rock - w domu lub na spacerze, ale i HH też się pojawia.

więc słuchawki raczej ogólnego zastosowania.

 

wydaje mi się, że nie mam tak super słuchu, żebym zauważył różnice miedzy słuchawkami, nawet puszczając bezstratne formaty, ale chce mieć poczucie, że słucham muzyki, przez dobre słuchawki i w miare dopasowane do odtwarzacza, chociaż pewnie ten ostatni kiedyś się zmieni, ale myślę, że nieprędko.

 

:)

 

cena ok 300zł

 

zastanawiałem się kiedyś nad Audeo PFE 012 Perfect Bass, ale nie wiem czy jest sens wydawać prawie 400zł, na słuchawki głównie na siłownie, rower, nie słucham ostatnio muzyki zbyt wiele, ale też nie zmieniam często słuchawek.

 

zastanawiałem się nad Fischer audio eterna lub silver bullet, ale poczytałem o problemach z kablem i awaryjności słuchawek.

chyba niegłupim pomysłem byłyby słuchawki z kabelkiem nad uchem, lepiej powinny się trzymać?

 

moje propozycje:

 

CX 870

MDR-EX500LP

Shure se215

Klipsch S4

ewentualnie powyższe Audeo

prosiłbym o jakąkolwiek pomoc:P

Edytowane przez DarkMind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności