Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 200zł / Sansa Clip+ / Rap, wytrzymałe.


qCob

Rekomendowane odpowiedzi

Up

Lekkie wysterowanie w eq i jest lepiej niz na orginalnym. Jak mi brakuje basu na bw alpha ( tak wiem jestem dziwny) daje + 10 do basu na rb i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sm e10 + clip + mistrzowskie polaczenie ale do e10 radze usunac rockbox a dla tego ze bedzie ****nia bas na rb jest pusty dudniacy i ogolnie kupa polecam na stocku sluchac e10

 

a jak to wyglada z nuforcami, nie ma za duzo basu z rb?

 

jak bedzie lipa to bedzie trzeba korygowac w rb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wgrasz rb to nie otrzymasz innego dzwieku wiec nie wiem o czym rozmawiamy. Bez rb mozesz poprostu podglosic na max i wtedy dzwiek ma delikatnie inna barwe wiec o czym my mowimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie Sansa z karta.

E10 sa zarezerwowane przez uzytkownika muzykowicz. Czekam na przelew.

Sansa właściwie sprzedana. Czekam na przelew.

23 kwietnia autor nadal czeka na przelew wiec skad muzykowicz tyle wie i tych sluchawkach skoro ich jeszcze nie ma a nawet jak ma to niewygrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Wtf!!

Nie niscz tak dzwieku bas podbij max na 15 bo potem sie sztuczny robi a poco podbijac tony wysokie znow ukrywasz bas podbij 1albo 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Wtf!!

Nie niscz tak dzwieku bas podbij max na 15 bo potem sie sztuczny robi a poco podbijac tony wysokie znow ukrywasz bas podbij 1albo 2

 

Pomyślałem dokładnie to samo :D Chociaż, z drugiej strony, w dubstepie bas ma dawać w pysk, zresztą to i tak plastikowa muzyka, także ciężko wyrokować o wyrownanym pasmie w jej przypadku, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności