Skocz do zawartości

Apple ipod nano 1g


gumojadek

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem do nich i mi odpisali:

"Sprzęt prosimy przesłać wraz z opisem usterki oraz danymi adresowymi i tel.kom.

Można skorzystać z naszego kuriera DHL nr płatnika xxxxxxx .

Nasze dane adresowe jak w stopce."

 

i nizej

 

"Prosze poinformowac klienta o mozliwych opcjach dostarczenia sprzetu do serwisu.Ipod kwalifikuje sie na bezplatna wymiane."

 

Co mam napisac w opisie usterki? Prosze o szybka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie proszę, że jeżeli wasz Nano nie załapie się na wymiankę to ja bardzo chętnie przygarnę sztukę. Upominam się, żeby nie było.

hehe :) jakiś patent masz na wymiankę :)

 

Nie, po prostu potrzebuję Nano 1G, bo ma line- in na RB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem bezpośrednio do ragz, również przez nich dowiedziałem się czy ipod się łapie. Wysłałem im nano z moimi danymi adresowymi, numerem telefonu, mailem i dopiskiem że chodzi o program wymiany nano 1G - czyli tak jak mnie poinformowali.

Edytowane przez xmag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że oddałem dwa iPody, oba z kilometra widać, że otwierane, w jednym uwalony był dockport i nieoryginalny clickwheel, w drugim martwy sterownik ekranu a przedwczoraj odebrałem dwie nowe sztuki mam pewien pomysł.

 

Niech ktoś spróbuje wziąć obudowę z kwalifikującego się nano, zostawić clickwheel, lcd, wyjąć płytę główną a dla zachowania ciężaru i żeby wymienione wcześniej elementy nie latały luzem dać jakiejś plasteliny czy innego kartonu. Stawiam piwo, że to przejdzie. A płytę chętnie odkupię :P

Edytowane przez Goras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

w ispocie obok mnie (galeria domnikańska) nie przeszłoby. Gość mówi że ipod musi się odpalać i być wykrywalny przez itunesa.

 

Z kolei sympatyczna babka z bielan mówiła że biorą "praktycznie wszystkie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goras

 

W takim razie szłoby kupić obudowe za 40zł+ clickwheel + ekran i jesteś 200zł około do przodu :D

No właśnie tak by się nie dało. Jedyna rzecz jaka jest sprawdzana w każdym iSpocie to numer seryjny obudowy. Nie wiem czy na zastępczych chińczykach w ogóle są numery seryjne, ale jeśli są to i tak po wpisaniu do bazy wyskoczy im na ekranie coś w stylu "WTF??!!"

 

kurop - to że mówią, to nie znaczy że robią. A nawet jak robią to wystarczy przejść się do innego albo wręcz tego samego, tylko poczekać aż będą zbyt zajęci na zabawy w testowanie. Inna sprawa - skoro to i tak idzie na przetop to co im zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba jak chcesz go spowrotem i nie wiadomo czy 70 zl :) trzeba sie podpytac

No pewnie! Jeśli nie chcesz już go oglądać to możesz nawet nie przejmować się info od nich o odrzuceniu/przyjęciu reklamacji ;P

 

Ja jak oddawałem swojego to usłyszałem 90 zł za transport kurierem w obie strony. A że nano jako taki był sprawny, to wolałem najpierw dostać info od serwisu czy się załapię do programu, czy popłynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem w kopercie bąbelkowej jako list polecony na dane ze strony ragz. Na kopercie napisałem, że chodzi o program wymiany ipoda nano pierwszej generacji, plus do koperty kartka z danymi (wiadomo imię, nazkiwsko, adres, telefon, mail - to samo co na kopercie napisane) i wsio. Ipod przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności