Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ~500zł, ewentualnie trochę więcej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, od jakiegos czasu nie slucham muzyki jak wychodze poza dom bo sluchawki iphonowe mi sie jak zwykle zepsuly :P a na moje Sennheisery IE6 nadepnalem przy wysiadaniu z pociagu i juz ich niestety nie uzywam :( zastanawiam sie nad kupnem nowych dokanalowych sluchawek do iphone'a 4 (domyslam sie, ze to nie najlepszy odtwarzacz muzyki, ale mega audiofilem nie jestem i mi to zawsze wystarczalo) do ok 500zł, moze ewentualnie wiecej. Kolega polecil mi Denony AH-C560R, ale moze macie jeszcze jakies inne propozycje ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brookstone Clear Dual Drive :)

x2, ekstra są

 

x3 genialne doki, szczególnie z nano 6g/T4g.

 

 

izolowania halasu

To Brookstone odpadają...

 

Nie można mieć wszystkiego. A z hed-ami coś tam izolują.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem se315. Do znalezienia za mniej, niż 400zł - polecam. MEGA wygodne, super izolacja, tylko, czy tam jest dużo basu... Jak na armatury - w sumie tak, ale też bez przesady. Jak chcesz mięsa na basie, to raczej szukaj jakichś dynamików. Chyba, że znajdziesz w tej cenie TF10 - armatury, ale potrafią walnąć basem. Trochę niewygodne i izolacja mniejsza, niż w shure, ale prócz tego - imho, bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komfort i izolację, to mogę Cię zapewnić, że wszystkie słuchawki konstrukcją podobne do se215, 315, 535, UM3x, są mega wygodne i izolacje też mają na najwyższym poziomie.

 

Z drugiej strony - jeśli masz więcej, niż 500zł, to możesz polować na inne słuchawki, jak JVC FX700, czy wspomniane TF10. Z tym, że te drugie musisz koniecznie przesłuchać - grają mocno V'ką, a wygoda... Cóż, wszyscy baaaardzo mnie przestrzegali, ale one nie są aż tak niewygodne - ja je spokojnie wkładam do ucha i zapominam o ich istnieniu.

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE215 świetnie zgrywają się z urządzeniami od Apple

315 także ;)

Mimo wszystko - nie dałbym 600zł za te drugie. Takie 400 to max. ;)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności