Skocz do zawartości

iRiver E40 czy iRiver s100 do ATH ES-7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Od kilku już lat jestem użytkownikiem starego wysłużonego irivera T20, jednakże idąc z duchem czasu (a zarazem przypływem gotówki :)) noszę się z zakupem nowego playera. Obecnie słuchawki jakich używam to Audio Technica ES-7 (oraz leżące w kącie Kossy Porta Pro czekające na regenerację). W ostatnim częściej używam playera mojej dziewczyny tzn. iriver E30, który wg mnie jest wyraźnie lepszy od starej T20-tki, jednak ile to można pożyczać:)

Przeszukując fora i recenzję waham się pomiędzy dwoma powyższymi modelami (tzn S100 i E40), ewentualnie jeszcze E10 (niestety wolałbym nowy playerek ;/) chyba że ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycję.

Chciałbym odtwarzacz w którym przelicznik cena/jakość byłby jak najkorzystniejszy, który wytrzymuje dosyć długi czas na accu i przede wszystkim nie irytował obsługą (co niestety uprzykrza życie przy kontakcie z E30 gdzie niekiedy przy podgłaśnianiu czasem się muzyka pauzuje albo załapie się pole jakiegoś innego przycisku) i co najważniejsze nie należę do osób które zmieniają sprzęt dosyć często, więc chciałbym dłużej być zadowolonym z zakupu (swoją drogą chyba każdy tak by chciał :))

 

dziękuje z góry za pomoc przy wyborze (najlepsze myślę że będzie zestawienie zalet i wad poszczególnych modeli)

 

pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena/Jakość wygrywa Sandisk Clip+ polecany na forum :) Za małe pieniążki dostajesz liliputka z ładnym dźwiękiem:) Z Superluxami HD681F - wersja sopranowa gra ładnie. To też zależy od tego czy słuchawki które posiadasz lubią więcej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snuff, Clip nie gra lepiej od S100. Jest to dobry grajek ale bez przesady. Iriver jest poza jego zasięgiem.

 

S100 gra bardzo plastyczniej, lepiej się dopasuje do agresywnych ES7. E40 brzmi technicznie. Bardziej jej pasują takie K518DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć właśnie luknąłem ceny tych playerków:) Za tą cenę byłoby chamstwem gdyby nie grały lepiej od Clipa:) Sorki za wprowadzanie w błąd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności