Skocz do zawartości

Potrzebujesz Informacji/pomocy Na Tema Sansy Serii E200? Pisz Tutaj


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

witam, mam 3 pytania, poważne i troche mniej

Zakupiłem jakieś 2 dni temu Sanse e250, sprzet nowy nie używany,

1 zadziwieniem jest to że w instrukcji jest mowa o radiu a tak na prawdę go nie ma, 2- nie wiem czy w tym sprzęcie znajduje się przycisk STOP, cz tylko cofa się menu za pomocą strzałek, niby powinien być w środkowym czarnym okręgu tam gdzie PLAY, ale nic tam takiego nie ma więc aby załadowac następna pieśń, muszę cofnąć ją do początku a potem wrócic do MENU,

3- rzecz to to że nie moge załadowac z kompa swych utworów mp3 do Sansy, sprzęt nawet nie widzi utworów na dysku, widzi filmy i zdjęcia a plików mp3 i innych już nie- nie wiem czy to jest wada jakaś czy inny syf. Kiedy kombinuję wrzucic z pulpitu z przeciągania pojawia się komunikat :

D file (...) cannot be imported. Make sure that it is a valid file type and its contents have not been corrupted.

I **** blada!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1987 Napisano 30.11.2007, 00:38

Ładuję swoją Sanse e250 już ponad 5 godzin, a mimo tego czasu wskaznik ladowania jest nadal w ruchu. Jak odlaczylem Sanse od komputera, to bateria była na tym poziomie, co przed ladowaniem. Co jest nie tak?

może masz niewystarczające napięcie w instrukcji jest tak napisane ja mialem to samo i kupilem sobie huba a oddzielnym zasilaniem wystarczyło do niego podłączyć moją sansę i już się ładowała

title.jpg

mam taki jak ten w srodku

I mam takie pytanko czy jak otworzę obudowę to tracę gwarancję bo nie ma plomb ;)Iczy można w polsce kupić connect'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Błagam was.. nie moge znaleźć tego tematu, nie wiem tez czy był założony ale mam e250 i kurde karte micro sd, i wszystko jest okej, mój odtwarzacz je widzi ale jak chce na nim je odtworzyć to wylatuje mi coś z synchronizacją... i nie da rady nic z tym zrobić... Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

u mnie pojawił się taki problem, otóż przy próbie wgrywania okładek do mojej sansy e250 pojawia się komunikat "plik album art nie jest obsługiwany na tym urządzeniu. to urządzenie może akceptować tylko pliki typu: audio, lista odtwarzania, album audio i folder" plik z okładka jest nazwany tak jak powinien czyli "album art.jpg", rozdzielczość 200x200, waga 19 kb, tryb podłączenia sansy MTP... co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Mam problem, nie mogę wgrać video na moją sanse e250r. Gdy próbuję wgrać przez sansa media conventer 1, to w ogóle nie wyekywa mi odtwarzacza, a w sansie media conventer 2 cały czas wyskakuje "unfinished". Doradźcie, co mam zrobić. Kupiłem te mp3 do słuchania piosenek, lecz mozna by pooglądać od czasu do czasu filmu...

 

Jeżeli są jakieś błędy, przepraszam (jestem nowy na forum).

 

Pozdrawiam

jozio94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj zakupilem sanse e 250 i mam z nia ogromny problem, mianowicie nie moge wgrac plikow do odtwarzacza. Komputer nie widzi mi mp3 jako dysku wymiennego, do tego sansa media converter, rhapsode i windows media player rowniez mi go nie wyjkrywaja mimo ze po podlaczeniu wyskakuje mi okienko z zapytaniem ktorego programu chce uzyc, w ktorym pokazuje mi wszystkie wymienione programy. Jesli ktos mial podobny problem, lub ma jakis sposob na ozywienie mojego odtwarzacza prosze o pomoc :) z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka potrzebuje pomocy?? Mam sanse e270 kupiłem ja na allegro ma okolo 2 tygodni. Wczoraj wrzucielm na mp4 z 4.5 gb wszystko roblem jak zawsze po wybraniu i wrzuceniu kawałków odłączyłem usb system sie zrestartował no i wlasnie teraz zaczyna sie problem gdy odswieza go nagle go wcina i nic nie da sie robic wcina go w jwednym i tym samym miejcu probowalem mu juz wyciagac berterie i dalej nic wlaczy sie ale go wetnie dalej w tym samym miejscu komputer równez go nie wykrywa prosze o pomoc o fajnie teraz juz nic sie nie wysfietla na wysfietlaczy tylk swieci na niebiseko regulacja glosnosci

 

Witam wszystkich na forum.

mam dokładnie taki sam problem, tylko, że z sansą e250, zrobiłem to, co poradził kolega Djpj - niestety mam najprawdopodobniej przeładowaną pamięć, czy ktoś ma może informacje, jak można usunąc pliki w trybie awaryjnym? updater potrzebuje 16 mb wolnej przestrzeni, a wygląda na to, że tyle nie mam - w trybie awaryjnym jest tylko plik/notatnik o nazwie version.. pomocy... :(

 

Malish zmień tryb usb w ustawieniach odtwarzacza będziesz miał dwa dyski wymienne - plik z muzyką jest ukryty (przynajmniej ja tak mam z moją 4 gigówką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spróbujcie włączyć tryb awaryjny, podłączyć pod USB, na ten dysk 16 mega wrzućcie nowy firmware. Tryb awaryjny włączamy włączając funkcję HOLD (na górze, tak żeby pomarańczowy pasek był widoczny) i trzymając przycisk RECORD włączamy playera.

Tutaj coś znajdziecie: http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1376

 

 

 

Ja mam problem ze swoja sansą natomiast taki:

 

1. Wszystkie 4 śrubki od obudowy mi powypadały. Znajdę gdzieś zastępcze?

2. Ostatnio zostawiłem pod USB odtwarzacz na około 10 godzin. Bateria coś wydaje się, jakby słabiej trzymała. Gdzie i za ile znajdę baterię?

3. Czy powstał już rockbox pod sansę z serii E200R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem juz wszystkiego!

Problem jest następujący. Sansa media converter mi nie działa więc używam River Past Crazi Video For Sansa. pięknie konwertuję film. zapisuje sie w formacie mov czyli tak jak powinien byc. i teraz zaczyna sie problem... gdy podłączam sanse do kompa pojawiają sie 2 nowe dyski w nowym komputerze . 1 to tak mysle ze karta pamięci (nie mam jej wiec nie czyta) a drugi to plejer .... gdy już wejde w pleyera przed oczami pojawia mi się taki widok

http://img501.imageshack.us/my.php?image=10426846ko5.jpg

wgrywam filmik

http://img241.imageshack.us/my.php?image=98297137cm7.jpg

zamykam okno odłączam wtyczke

 

na ekranie pojawia sie napis odswiezanie baz danych po czym w sekcji wideo pisze pusto!!!!

 

CO ROBIC HELPPPPPPPPP

:(

 

ps w opcjach nie mam zadnego przestawiania trybow miedzy mts czy cos tam i na innych kompach jest wykrywany jako odtwarzacz a nie pamiec przenosna to moje 2 pytanie jak ustawic zeby wszedzie byl widziany jako pamiec

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma w ustawieniach zmiany na msc to zaktualizuj firmware odtwarzacza - wtedy będzie dostępna opcja zmiany (do aktualizacji użyj sansa updater).

Na starszym firmware też można przestawić na msc, z tego co czytałem to trzeba wyłączyć odtwarzacz, włączyć hold i trzymając wciśnięty |<< podłączyć kabel usb. Tylko, że w tym wypadku trzeba to robić przy każdym kolejnym podłączaniu odtwarzacza do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne ze mam stare fimware bo mam europejską wersje z radiem...

Nie wiem, nie siedzę w odtwarzaczach Sandiska, ale jaki związek przyczynowo-skutkowy ma europejska wersja z radiem z wersja firmware? :huh:

Sprawdziłem teraz na stronie Sandiska, że najnowsze wersje firmware to te o symbolach jak poniżej (w ustawieniach systemowych na pewno znajdziesz informacje jaki firmware aktualnie ma wgrany odtwarzacz).

Latest e200 firmware versions:

Version 1 - 01.02.24

Version 2 - 03.01.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

jestem tu pierwszy raz, więc proszę wybaczyć, jeśli w złym temacie piszę. Kupiłam sobie Sansę e280 i niestety nie jestem zadowolona. Moja wina, bo nie doczytałam sobie, że nie odtwarza skatalogowanej muzyki a to jest dla mnie bardzo ważne. Próbowałam robić playlisty w winampie i w windows media player ale nie czyta ich w ogóle a konwerter przy przenoszeniu list na urządzenie po prostu ich nie widzi. Nie mogę utworzyć ani jednej playlisty. Efekt taki, że mam ileś tam gb pokatalogowanej muzyki wrzuconej przez odtwarzacz do jednego worka co skutecznie uniemożliwia mi korzystanie z odtwarzacza. Czy jest jakiś sposób, by czytało mi te listy z winiampa? Bo jeśli nie, to po prostu zwrócę odtwarzacz i niech oddają mi kasę.

 

I jeszcze jedno pytanie - czy istnieje jakiś duży (6-8gb) odtwarzacz mp3, który puszcza mi muzykę normalnie z katalogów a nie grupuje jej wg wszelkich możliwych nie mających dla mnie znaczenia podtypów (wykonawcy, gatunki etc)? Poprzednio miałam jakąś szajską podróbę mpower i chodzi mi bez awarii już 2 lata, z katalogami, ze wszystkim. Teraz chciałam kupić coś lepszego, zdecydowałam się na tę Sansę i tak się rozczarowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności