Skocz do zawartości

Potrzebujesz Informacji/pomocy Na Tema Sansy Serii E200? Pisz Tutaj


Rekomendowane odpowiedzi

musi dzialac bo mialem ostatnio to samo :P cale niebieskie tlo i niby takie zygzowate niebieskie pionowe paski :) wlanczanie i wylanczanie nie pomagalo, pomoglo dopiero wgranie firmware w trybie serwisowym i jezeli wyciagniesz baterie i zrobisz dokladnie tak jak ci pisalem to musi zadzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie znalazlem ciekawa strone interesuje mnie przedewszystkim zmiana fimrware na US ponoc jest to juz mozliwe ktos to probowal?

 

 

http://www.pd.pl/sansa/e200.html

 

perfidnie skopiowany moj tekst z pierwszej strony posty "Sansa E2xx Tuning I Triki :)" tylko podmienione linki bravo :D

Moglibyscie przynajmniej napisac kto jest autorem byloby mi milo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

 

Posiadam sansa 200, 2GB, kupiona w USA. ost przy wgrywaniu nowych utworow oraz zdjec po zakonczeniu operacji pojawil sie komunikat:"refresh database"(na zielonym tle).pasek postepu w poczatkowej fazie przesunal sie kawalek i zatrzymal.i tak za kazdym razem - probowalem go resetowac kilka razy.teraz po podlaczeniu do kompa laduje sie ale komputer go nie widzi. nie wiedzac co jest, rozladowalem go myslac ze cos pomoze.niestety nic nie pomoglo.za kazdym razem pasek postepu idzie do tego samego miejsca i stop?nie a sie wejsc w menu..nic nie dziala...

prosze o pomoc jesli ktokolwiek wie o co chodzi.

dziekuje ...Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam odtwarzacz San Disk Sansa E250 2GBb . Dlaczego mimo wolnej pamięci i przy konwersji jest problem z wgraniem filmu z płytki gdy ten film ma pojemność 0.99GB. Z mniejszymi reklamówkami nie ma problemu.W jakim trybie powinno się wgrywać MTP czy MSC, czy ma to coś do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzę się wkładam słuchawki do uszu....słucham.....znika jeden kanał......drugi.....seria szumów....kawałek odtwarza się dalej normalnie, po przewinięciu wstecz podobny efekt, myślę wina pliku, przewijam jeszcze raz dla pewności.....wszystko normalnie!!!!Wie ktoś jaka może być przyczyna takiego zachowania sansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

I Wszyscy mają po trosze racji- więc tak: sansa czyta tylko pliki mov, natomiast przy pomocy sansa media convereter możesz przekonwertowac inne formaty ( czytaj avi, mpeg, Xvid itd) na wyżej wspomniany .mov

ż tym że jesli masz film mov i wgrasz go na sanse to go nie obejrzysz, zasada jest taka ,że każdy pliki video musi zostać skonvertowany przez sansa media converter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tu też nadmienić, że przekonwertowanie jakiegokolwiek pliku wideo powoduje że zajmuje on ~10mb/minuta.

 

@ktoś pytający się 'r'

Wersje r mają radio bo są sprowadzane ze stanów i nie mają polskiej gwarancji, wersja ta jest przygotowana do współpracy z serwisem Rhapsody, sprawia dużo problemów, ma osobny firmware i jeżeli nie jesteś wiernym klientem rhapsody to lepszy wyborem będzie sansa bez 'r'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale za nim ją przeczytałam zdążyłam kupić e250R z radiem - nowość na rynku europejskim. Ma europejski firmware, radio, język polski i podwójną głośność. Pozatym nie ma problemów z otwarzaniem plików ściągniętych i ich przesyłaniem na Sanse.

Tak więc narazie nie żałuje, że dokonałam tego zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wtd - jakie dokładnie to problemy stwarza? Ta obsługa Rhapsody? Niedługo stanę się posiadaczem e250r, innej możliwości niestety nie mam. Jeżeli problemy są, to jak je ominąć, wyeliminować, czy ktoś już podjął takie kroki? Nie jestem na bieżąco z zagranicznymi forami, dlatego pytam się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie na czym polegały te problemy, ale chyba było coś o mniejszej ilości miejsca, na playerze oraz rzadziej wychodzącymi update'ami firmware'u. Ew. możesz zacząć sobie korzystać z serwisu rhapsody, kosztuje to ~10$/miesiąc i możesz ściągać nielimitowaną ilość muzyki (tylko nie wiem gdzie jest haczyk i czy działa to w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem nowym użytkownikiem sansy e250

mam pytanie co do ładowania

po kupieniu rozładowałem baterie (do wyłaczenie sie odtwarzacza)

teraz chce ją 1 raz naładować na maxa

ile to trwa po połączeniu sansy kablem z kompem?

 

w instrukcji pisze ze 3,5 h

hmm no umnie już dłużej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzeba rozladowywac baretii litowo-jonowych bo one nie maja efektu pamieci :P

dobrze wiedzieć

wiadomo jak coś jest nowe to sie panikuje - przynajmniej w miom przypadku :P

 

 

a czas naladowania mozesz tak zostawic na 4 do 6 godzinek :)

ładowała sie niecałe 5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności