Skocz do zawartości

Cena Iaudiox5l 30gb Bedziecie W Szoku!


Dastin

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty o tym myslisz???? oplaca sie kupil bys na moim miejscu w tym sklepie ten odtwarzacz szczerze prosze

 

Podejrzewam, ze to błąd. Wejdz (w tym sklepie) na kategorię 20 GB.

 

Zobaczysz 2 razy iA X5 raz za 1199 a raz za 1399. Podejrzewam, ze ta druga to X5L.

 

Teraz jak wybierzesz 30 GB to 30 GB kosztuje tyle samo. Oczywiscie moglaby to byc jakas promocja.

 

W karcie produktu jest napisane, ze "Data dodania produktu do sklepu: Niedziela, 19 Marzec 2006".

 

Jezeli to dotyczy równiez zmiany ceny -> to dziwne ze utrzymuje sie tak niska juz tak długo.

 

Jak szukales takiego odtwarzacza to kup. Nic nie ryzykujesz. Zapisz sobie stronę z towarem i wydrukuj stronę z zamówieniem. Jak przysla inną wersję to bedzie podsawa do roszczen.

 

Ew. napisz e-mail do sklepu -> czy jest to faktycznie cena za iA X5L.

 

>> EDIT

 

Tam wogóle jest bałagan ;) raz Archos jest firmy Archos a raz Archos jest Creativa << LINK >>

Chyba, ze ten sklep wie wiecej niz inni ;)

 

Oprócz tych krytycznych uwag zdumiewa mnie mnogość firm. (nawet Venzero << LINK >> )

 

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytales poprzednie posty to duzo osob mowi ze to jest nie pewne bo widzisz hmmm.. X5l 30 GB i X5 30GB sa w atkiej samej cenie a X5L20 Gb kosztuje 1399 to jest troche dla mnie ie realne i straszny balagan tam jest zobacz sobie!!!!

 

Ale jęzeli @Ron napisał "ze się pytał" to rozumien ze zadzwonił lub napisał e-mail do sklepu.

 

Mozesz zrobić to samo i zapytac się czy na pewno jest to model z literka L na koncu i dlaczego kosztuje mniej od wersji 20 GB z literka L na końcu. Jak sprawdzą i potwierdzą to raczej nie ma ryzyka (najlepiej e-mail -> bo będzie jakaś dokumentacje).

 

Nie chce skłaamać, ale gdzies czytalem ze teraz jest mozliwosc przy "pobraniu" na sprawdzenie zawartości.

Jak bedzie X5L to bierzesz, nie to dziekujesz -> ale zadzwon najpierw na pocztę.

 

Pozdrawiam

 

EDIT >>

 

Mozesz zaplacić przelewem - ale wtedy poproś o fakturę proforma (na jej podstawie wykonasz przelew)

Jak bedzie na niej napisany dokładny model "X5L 30 GB" to masz dokument, ze placiłes za coś takiego

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce skłaamać, ale gdzies czytalem ze teraz jest mozliwosc przy "pobraniu" na sprawdzenie zawartości.

Jak bedzie X5L to bierzesz, nie to dziekujesz -> ale zadzwon najpierw na pocztę.

Nie musisz dzwonić, gdyż ta funkcja jest na pewno dostępna :) Tylko, że musi być to zaznaczone przez wysyłającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to i tak jest najniższa cena w Polsce to chowa się w porównaniu z ceną w USA, za iAudio X5 o pojemności 20 Gb zapłacimy tam ok. 235 $ czyli nieco ponad 700 zł !!! Co ciekawe iAudio 6 kosztuje tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to i tak jest najniższa cena w Polsce to chowa się w porównaniu z ceną w USA, za iAudio X5 o pojemności 20 Gb zapłacimy tam ok. 235 $ czyli nieco ponad 700 zł !!! Co ciekawe iAudio 6 kosztuje tyle samo.

Dorzuć 25% cła i VAT -> 850 PLN. Dolicz transport 20-25 USD to masz okolo 950 PLN i brak gwarancji.

 

Dorzucasz 150 PLN i masz gwarancję :)

 

Pozdrawiam

 

A jak to jest 30 GB z literka L to nawet z USA wyjdzie podobnie (lub wiecej z cłem i VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórek ale ja mówie o imporcie przez rodzinę. Oznaczas paczkę jako gift i osoby prywatnej na 90 % nie sprawdzą. Koszty przesyłki też można ominąc jeśli wspomniana osoba wybiera się do Polski. Popraw mnie prosze jeśli się mylę.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórek ale ja mówie o imporcie przez rodzinę. Oznaczas paczkę jako gift i osoby prywatnej na 90 % nie sprawdzą. Koszty przesyłki też można ominąc jeśli wspomniana osoba wybiera się do Polski. Popraw mnie prosze jeśli się mylę.

 

Pozdrawiam :)

 

OK. Ja pisalem o "standardowym" zakupie via net "za wielką wodą" ;)

 

Tylko, ze rodzina za tyle moze nie dostac w sklepie (w pobliżu zamieszkania).

A jak zamówi przez net to transport tez musi zaplacić (ale na pewno mniejszy niż do Polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie w new media nie ma iaudioX5L 30GB a w digitalo sie ludzie nie odzywaja!!!!! nie ma nigdzie tych odtwarzaczy w cenie 1400zl maximum ja wyjezdzam w sobote za tydzien i chcialem go kupic masakra!!!pomozcie pozdrawiam!!!!!!

 

 

Ale co my możemy zrobić :(

 

Nawet sprawdzilem czy jeden z dystrybutorów iAudio nie ma tego modelu na składzie :o

 

Ma X5L 20 GB i X5 30 GB

 

Czyli X5L 30 GB -> brak na magazynie :(

 

Co wiecej w Action cena X5 20 GB i X5 30 GB rózni się tylko o 50 PLN neto :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Ty nie umiesz sam podejmowac decyzji? bosh... masz opinie ludzi - wyciagnij wnioski i się zdecyduj - nie każ innym mysleć za Ciebie.... "zioom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności