Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] do s2 nie dokanałowe, żeby już nie pogorszyc sytuacji, jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

No to mam s2. :mellow:

Wszystko wiem, to jest rozsądny inaczej pomysł, ale tak wyszło i zbieram na coś przyzwoitego do słuchania.

S 'prawdziwego' nie było nowego nawet na zamówienie, za to proponowali s+ (albo s używany w komisie) i wylądowałam z tym. Zresztą w przypadku se neo V i arc S też musiałabym czekać na odbiór do 2 tygodni, bo podobno 'modne' i wszyscy chcą i schodzą jak ciepłe bułeczki. A s2 czekał aż się ktoś zlituje i go zabierze do domu.

 

W zasadzie jest tak tragicznie, że pchełki z kiosku nie pogorszą (za bardzo) sytuacji. Albo jest przeciętnie a używany egzemplarz odsłuchany w zaprzyjaźnionym komisie już był w stanie wskazującym.

Niemniej jednak mogę mu coś wybrać. Co? Powiedzmy, że do 150, temu draniowi czegoś naprawdę dobrego nie ma sensu, bo za nic nie doceni.

Opcjonalnie mogę go opchnąć i kupić odtwarzacz plus dowolny telefon, co chyba byłoby najrozsądniejszym wyjściem.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności