Skocz do zawartości

Problem z ie8


ismail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak kiedys z Audeo tak teraz z senkami. Prawa suchawka w ie8 prawie ze nie wydaje dzwieku. Sprawdzalem na rozne sposoby. Sprawdzalem tez kabel i niestety sluchawka jest wadliwa. Pech tym wiekszy bo juz jest po gwarancji. Pomoze mi ktos co z tym zrobic? czy oplaca sie wysylac do serwisu (podejzewam ze cena za naprawe moze byc zbyt duza w stosunku do ceny nowych sluchawek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ciszej czy pierdzi i zniekształca dźwięk? Jak tylko ciszej to może brudna siatka, jak przy mocnych niskich tonach zaczyna pierdzieć to coś z przetwornikiem.

 

Wcześnie padły dwie pary audeo? Słuchasz może głośno z mocno podkręconym basem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy robicie z tym sprzętem? Przecież to ma pewne przeznaczenie i ograniczenia. Rozumiem jakby to było raz ale wcześniej 2 x audeo i teraz IE8 ( dla mnie jedne z bardziej wytrzymałych słuchawek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze audeo kiedy mi padly byly jeszcze na gwarancji wiec dostalem nowe ale drugie juz byly po gwarancji jak podobnie jedna ze sluchawek oddala ducha. Sytuacja jest identyczna z senkami. Nie ma znieksztalcen czy 'pierdzen', po prostu gra na tyle cicho ze dostrzegam ja wylacznie w cichym pomieszczeniu. Nie stosuje mocnego basu, nie lubie. Siatka nie wyglda na bruda, chyba ze brud sie wtarl do srodka, nie wiem. Wiem tylko ze mam cholernego pecha co do gadzetow mp3 (sorry za brak polskich znakow).

 

Ludzie co wy robicie z tym sprzętem? Przecież to ma pewne przeznaczenie i ograniczenia. Rozumiem jakby to było raz ale wcześniej 2 x audeo i teraz IE8 ( dla mnie jedne z bardziej wytrzymałych słuchawek).

 

Uzytkuje sprzet jak nalezy, nie katuje. Kozystam zawsze z pokrowcow, tym bardziej ze do senkow dostajemy solidne pudelko. Glosno tez nie slucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aż ciężko uwierzyć w takiego pecha. Ja na pewno zacząłbym od czyszczenia siateczki. Można spróbować sposobem z gorącą wodą i dotknięciem siatką powierzchni wody - trzeba bardzo uważać...

 

Możesz też rozebrać i siatkę wyczyści dalej od przetwornika.

realie8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności