Skocz do zawartości

Stworzenie tematów Polecane w co kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam prośbę, czy znajdę na forum jakiś chętnych i rozgarniętych użytkowników którzy podjęli by się napisania tematów polecane słuchawki dousznee/dokanałowe, polecane odtwarzacze, czy w sprzęcie stacjonarnym polecić jakieś karty dźwiękowe, DAC USB, jakieś wzmacniacze ? Ograniczyłoby to ilość tematów w dziale, oraz poprawiło sporo w czytelności działów, bo większość traktuje o tym samym, tylko by było to napisane sensownie i przystępnie. Formatowanie tekstu mogę wykonać jeśli komuś się nie chce. Ja mogę z góry podziękować z góry za siebie i może także administrację. Temat mogę przypiąć ponieważ moderuję w dziale co kupić, więc nie będzie problemów. Chętnie proszę się odzywać w temacie, lub do mnie na PW. Ja od siebie dodam temat polecane słuchawki nauszne, który muszę jeszcze dodatkowo poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aallen, ale nie takie byle co ;) Tylko napisane porządnie od początku do końca ;) Mój temat na pclab ma 3 miechy i ponad 50 stron, to chyba lepsze mieć 50 stron w jednym temacie, niż kilkaset tematów kilka postów. Jeśli ktoś rozgarnięty by to napisał, dałoby radę. Ja swój temat poprawię i tutaj przeniosę, Syler już kiedyś go widział i stwierdził, że takie coś powinno być tutaj, ja również tak uważam.

Dokładnie chodzi mi o coś takiego, podobny efekt.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/87462-polecane-sluchawki-naszune-co-wybrac/

Edytowane przez mikolaj612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno temu też robiłem taką tabelkę(z Siekierą), chyba nawet mam ją gdzieś jeszcze, ale to wyglądało tak, że każdy coś chciał dopisać/skreślić i się zrobił ogromny bajzel, oby i tym razem tak się nie stało, trzymam kciuki

 

PS dziękować ogromnie za przywrócenie w dawaniu plusów i minusów :D

 

edit: http://bruno63.pl/lista/lista.htm

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno temu też robiłem taką tabelkę(z Siekierą), chyba nawet mam ją gdzieś jeszcze, ale to wyglądało tak, że każdy coś chciał dopisać/skreślić i się zrobił ogromny bajzel, oby i tym razem tak się nie stało, trzymam kciuki

A fakt, były google docsy z tym. I gdzieś zaginęło w mrokach dziejów. Ale pomysł dość dobry tyle że nie na grupową zabawę. Z kolei solo to pewnie raz że nikomu się nie chce a dwa... to czasochłonne. I tak, plusy i minusy zamiast lajków są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności