Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Akg 550, Denon ah-d2000, Akg k702


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem a mógłbyś powiedzieć jakie byś do nich wzmacmoacz polecał ?? bo szczerze chyba i tak k701 nie wezme ale jestem ciekaw. Bo z tego co pisał kolega powyżej to e10 już da rade napędzić d2000 + k550. Ale szczerze mówiąc to chyba wolał bym audiotrak hd2 i on chyba powinien lepiej zagrać niż e10 choć nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu zapolowal na ten zestaw. Uzywka jest duzo bezpoieczniejsza skoro nie wiesz czego tak naprawde oczekiwac. Ten model Senkow jest naprawde klasowy to dwa (IMO). Jesli sie nie spodoba to mozna odsprzeddac bez zadnej straty.

Jesli obawiasz sie uzywek ze wzgledow higienicznych to mozna dokupic nowe pady. Calosciowo zestaw wyjdzie pewnie drozej, ale powinno byc juz bardzo fajnie.

 

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10943722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile one wyjdą bo to jest licytacja też na nie patrzyłem :) ale nie wiem czy warto i czy dam rade finansowo bo podejrzewam że cena bardzo wzrośnie na sam koniec ;/ a denony 2000 na amazon za 1100 zł będe miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na Twoj pierwszy post czyli stawianie na wokale i niemeczacy bas wydaje mi sie, ze senki beda o wiele lepszym wyborem. Oczywiscie to nie sluchawki do telefonu, ale tak czy siak wolalbym je wziac, a p;ozniej pomyslec nad wzmocnieniem. Ostatnio byla super oakzja za 500zl... te mysle,m ze pojda w granicach 800zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tobie o jakość czy o rodzaj muzyki bo nie słucham muzyki z radia tylko w lepszej jakości bez przesady :) akg k 550 wszyscy mówią że mają ładny środek więc wokal muszą mieć na dobrym poziomie

 

To zostały mi tylko denony ah-d2000 bo do akg k702 trzeba posiadać porządnego wzmaka a Akg k550 mam nie brać ;) A żadnej innej alternatywy nie znam

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro jest meet w warszawie. Będziemy mieli K550 i D2000. Więc najlepiej poczekać na opis wrażeń z odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze :) Kurcze żebym miał taką możliwość to byłbym wniebowzięty ;)

Denony w Polsce z 3 letnią gwaranją http://www.rtvmax.pl/go.live.php/PL-H3/sklep/SMjM1Ng%3D%3D.html.html (wydaje się tanio) bo na Amazon są za 1050 zł ale bez gwaracji a tu masz 3 lata :) W tej samej cenie są nowe senki hd650 ( 1299 zł ) ale to już potrzebny jest wzmak na którego nie mam kasy ;/

 

Licze ,że będziesz w stanie coś wiecej powiedzieć bo obecnie to już mam dość ;/ nic już nie wiem

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denony sa fajne, mialem je jakis czas i poddawalem roznym modyfikacjom, ale skoro jasno nakresliles co potrzebujesz to wg mnie sa lepsze alternatywy. poza tym masz Cal - to bylaby swego rodzaju dublacja podobnej sygnatury dzwiekowej ze znacznie wieksza przestrzenia. dodatkowo to, ze denony sa mniej wymagajace co do sprzetu nie oznacza, ze bedzie gorzej z innymi sluchawkami jesli nie jestes jeszcze osluchany. denony tez zyskuja z lepszym sprzetem - bas nie jest tak rozbuchany.

wokale na senkach czy to 600 czy 650 brzmia naprawde super, choc szescsetki sa dla mnie calosciowo fajniejsze w odbiorze.

skoro nie masz pieniedzy na zakup wzmaka czy daca to moze kup cos tanszego np grado sr60? a nuz Ci sie spodobaja?

tak czy siak namawiam na uzywki. dzieki temu mozesz w krotkim okresie sprawdzic conajmniej kilka par sluchawek i znalezc te docelowe albo ukierunkowac sie na taki rodzaj dzwieku, ktory Ci sie podoba. I wtedy mozna pomyslec o kupnie docelowych, pachnacych nowoscia sluchaweczek?:)

lepiej docelowo posluchac na spokojnie kilka dni w domu niz godzine na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie mam kasy kupic sobie słuchawek za 1000 zł i wzmaka za tyle samo :/ ale na audiotraka prodigy hd2 to mi styknie :) Ogóleni ja Aurvany to bardzo lubie a te denony 1100 to już nie za bardzo ;/

Sennki hd650 widziałem za 1299 zł nowe ale z tego co czytałem to one są bardzo wymagajace i jeszcze dobrze jest je zrekablować ogólnie to z tego co czytam to nie wiem czy nie odłożyć tego zakupu i troche dozbierac bo na pożądny wzmacniacz nie będe miał pieniędzy narazie. Ale fajnie by było mieć jakieś fajne słuchawki :)

 

Kurcze ten cały zestaw na allegro czyli ten wzmak do nich i te hd600 za 1230 zł więc dość tanio

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady wszystko jeszcze da sie zrobić :) To nie jedyna aukcja na allegro ale nie wiem czy warto pakować się w takie wymagające słuchawki zależy za ile one pójdą i ile ewentualnie kosztował by wzmacniacz do takich słuchawek ??? Bo moze dał bym rade jakoś się zmieścić :) Tylko całkiem odbiegają od tego na co wcześniej zwracałem uwage

http://allegro.pl/sennheiser-hd-650-hd560-jak-nowe-i2165888060.html

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wrażenia z odsłuchu szczęściarze :-) mówie o tym spotkanu w którym mieliście możliwosc porownac k550 z denonami d2000 :-) bo ja sie dopiero wybieram za tydzien do salonu denona do poznania posluchac te sluchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dzisiaj słuchłam denonów ah-d2000 i mnie oczarowały są 100 razy lepsze od denonów d1100 jak dla mnie ;). Może też dlatego ,że sprzedawca podłączył je do wzmacniacza za 7 tyś zł :) Ok ale do rzeczy denony d2000 kupuje na 100% teraz jeszcze miał bym pytanie jaki wzmacniacz do nich kupić myśle też o Audiotrak hd2 (ma wbudowanego wzmaka) ewentualnie coś z fiio myśle np. żeby narazie kupić fiio e7 a potem dokupić do niego e9 ?? Ewentualnie co polecicie co ładnie zgra się z tymi denonami ?? Będe bardzo wdzięczy za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności