Skocz do zawartości

Konieczny Nowy Player? Pomocy!


Gość ~PaVSoN~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio mój Creative MuVo Tx odmówił współpracy.. Po włożeniu do gniazda USB w laptopie przycina całego kompa, zawiesza się, nie da się go sformatować- jako pendrive umarł. Jako player też, bo pokazuje że nie ma żadnych utworów a ZERO pamięci wolnej! Spotkaliście się z czymś takim? Sytuacja jest beznadziejna czy może do uratowania?

 

Jeśli player kopnął w kalendarz, to potrzebuję nowego i tym razem DOBREGO sprzętu.

moje wymagania:

 

-pamięć 512, najlepiej 1gb

-nieawaryjny ;)

-koszt góra 350 zł, najlepiej mniej

-oczywiście jak najlepsza jakość dźwieku

 

Wiem że za tę kwotę raczej trudno o super sprzęt, no ale sytuacja jest taka a nie inna i chcę wybrać jak najlepiej. Zwróciłem uwagę na tego Samsunga- choć nie wiem czy to dobra firma jeśli chodzi o playery- bo Creative dostaje od Was niezłe baty na forum :). http://www.agito.pl/product/28588?cid=362

 

Co o nim myslicie i o samsungach ogólnie?- na forum nic nie ma o tym modelu.. a jeśli nie ten to który? Proszę o radę wszystkich szanownych Forumowiczów i z góry dziękuję za odpowiedzi!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) jeszcze chciałem dodać radio do wymagań, bo w sumie dawniej go nie miałem a teraz w sumie byłoby dobrze je mieć :) Z tych które pokazałeś to Sansa c140 wygląda dobrze no i ma radio (choć w opisie jest napisane że "20 preselekcji- nie działa w Polsce" i nie wiem o co chodzi.. ciekawa jest tylko cena, bo coś ten player tani a tyle oferuje- czy to nie jakiś mały badziew?

Co do iRiverów to t10 jest fajny i podobno dźwiek ma ekstra ale w sumie wizualnie mi sie wydaje jakiś zabawkowy i śmieszny :) wieeeeem, czepiam sie, ale musze być przekonany do wyboru :) Ten Samsung mi spokoju nie daje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ,, samsung jest super, jeszcze z autografem Ebiego Smolarka to juz wogole kosmos :) Jak go pokazesz to masz wstep na wszystkie mecze polskiej ligi i zaden kibol cie nieruszy :D

 

A tak powaznie to ja tez wlasnie szukam czegos dla siebie, jestem w podobnej sytuacji jak TY. Troche czytam juz to forum, troche zadaje pytan i powiem Ci ze najlepszy wyborem w tej cenie co podales bylby jakis iRiver. Ja poluje na iRiver T30 -- za okolo 280 zeta masz 1GB a za 200 PLN mozna juz kupic 512 MB. Radia nie ma ale mnie osobiscie nie jest potrzebne....

 

 

http://www.allegro.pl/item119476224_mp3_ir...a_allegro_.html

 

pozdr....cinekw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) No akurat to nie ten od Smolarka- kurde musze uważać na kiboli ;)

 

A tak serio to poprostu podoba mi sie design tego Samsunga (YP-ST5Z), wygląda normalnie, nie ma jakichś krzykliwych barw i sporo ma opcji no a firma Samsung już coś mówi i chcę się tylko upewnić czy aby nie jestem w błędzie :)

Co do iRivera to napewno masz rację.. może rzeczywiście bym poszukał, tylko jak coś to bardziej pasuje mi t10.. echh trudny wybór, ale chyba czy kupie Samsunga czy iRivera, czy iAudio to i tak będzie lepsza opcja od Creativa, bo ten mnie srodze zawiódł i teraz chcę kupić coś naprawdę solidnego i nieawaryjnego bo nie mam zamiaru co rok z hakiem wymieniać sprzętu.. na Samsunga dają 24 miechy gwarancji w sklepie morele.net - nie wiem tylko czy warto tam kupować..

 

pozdrawiam! Pavson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jest tylko cena, bo coś ten player tani a tyle oferuje- czy to nie jakiś mały badziew?

Gdyby to był nawet najmniejszy badziew to bym Ci go nie polecał. Porządny player z dobrą jakością dźwięku(nie oczekuj tego co u iAUDIO czy iRivera) jak najbardziej godny polecenia :D Z resztą poczytaj forum, gdyż jest tu MNÓSTWO info na temat niemal wszystkich odtwarzaczy mp3(a tych co poleciłem na pewno) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iaudio g3 ma radio i wogole jest wypas ;)

 

Czytałem jego recenzje w necie.. rzeczywiście funkcji i bajerów ma strasznie dużo. Na jednej z zagranicznych stron pojawiło sie ostrzeżenie że wykonanie tego playera jest delikatne i łatwo o jakieś uszkodzenia- ja akurat sprzętu nie oszczędzam zbytnio i zawsze gdzieś może się obetrzeć, obić itp- staram sie tego unikać ale- wiadomo jak jest :) Czy to prawda czy ktoś tam minął się z prawdą?

 

Szczerze powiem że teraz mam problem bo z jednej strony nęci mnie Samsung 1giga, z dźwiękiem SRS WOW- obudowa wydaje sie solidniejsza i trwalsza, a z drugiej iAudio g3 512mb z systemem BBE i masą funkcji no i teoretycznie chyba jednak lepszym brzmieniem.. Szczerze powiem że szkoda mi troche zamieniać 1 giga na 512 - chyba że odbyłoby się to drastycznym spadkiem jakości dźwięku- nie wiem jak jest w tym przypadku bo recenzji jakiejkolwiek Samsunga w necie nie ma żadnej- są TYLKO po francusku- dziwne ale sprawdziłem dokładnie.. W opisie iAudio napsano że radio bardzo słabo odbiera i jest praktycznie nie do użytku (test z pcArena), nie wiem jak jest z radiem w Samsungu i ogólnie w innych.. Co Wy byście wybrali kierując się swoim doświadczeniem?

 

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do solidności g3 to faktycznie mogę powiedzieć(to samo wykonanie co g2 tylko kolor inny), że twardzielem to on w swojej klasie nie jest :( Ale nie jest też niewiadomo jakim mięczakiem... mi już G2 spadał z wysokości ponad metra na kafelki i na posadzkę na klatce schodowej(twarde bydlę) i za bardzo na tym nie ucierpiał, ale podejrzewm, że miał dużo szczęścia bo upadł jakoś tak fortunnie że uszczerbku nie doznał...Ale w innych mniej ekstremalnych przypadkach już się mocno poobijał... :(

 

 

Radio Ci będzie dobrze odbierało w miejscach z bardzo mocnym sygnałem bo tam gtdzie sygnał jest trochę słabszy będzie lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Teraz chciałbym tylko usłyszeć wyrok prosty w słowach- ten czy ten i ewentualnie parę słów uzasadnienie dlaczego. Jest tu napewno sporo osób które mają G3 i zechcą opowiedzieć o zaletach i wadach, bo opisy w necie to jedno- ale opinie ludzi to dużo lepszy odnośnik. Może znajdzie się jakiś właściciel samsunga (najlepiej modeli Yepp ST5) albo innego modelu i coś cennego doda. Ja czekam na Wasze zdanie i pozdrawiam! :)

 

dla ułatwienia porównania linki do obu produktów z jednego źródła:

 

samsung - http://www.agito.pl/product/28588?cid=362

iAudio G3 - http://www.agito.pl/product/30454?cid=362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Samunga YP-T6, a więc podobny do tego ST5. Wykonanie, obudowa, wielkość świetna. Jakość dźwięku niczego sobie ale do iRivera dużo my brakuje (naprawde). Słuchawki do du.. ;). Ogólnie polecić moge, ale nie za tą cene (351zł). Za to lepiej kupić o niebo lepszego iRiverka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maba, a jakim teraz sprzętem dysponujesz? Masz teraz iRivera?

Na allegro można kupić niebieskiego T10 z radiem o poj. 1gb już od 350 zł. i to jest moja wymarzona wersja, no tylko szlag by mnie trafił jakby odtwarzacz padł bo gwarancja to jednak sprawa pierwszej wagia do USA trochę za daleko ;) ..

Szkoda że europejskie wersje nie występują w wersji FM, bo wtedy bym już dozbierał i kupił iRivera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. ale cenę też mają wyjściową na maxa ;) wszystko ma swoją granicę, a dla mnie kwota 400 zł jest ABSOLUTNIE zaporowa i szczerze powiem- 6 stów bym nie dał NIGDY :D wiem że niektórzy na forum mają inny pogląd na to, bo to ich zamiłowanie i rozumiem to w pełni.. Ja jednak kieruję się w tym przypadku dewizą: Jak najlepsza jakość za rozsądną cenę (oczywiście "rozsądna" to wyrażenie szeroko rozumiane- dla mnie to 350-400zł) :)

 

Mam tu Ciekawą stronkę z opiniami o T10 i wieeelu innych, zapraszam do poczytania opinii innych użytkowników jeśli po "angielskiemu" Was nie zraża..

 

http://search.ecoustics.com/Consumer/Revie...Alpha-Name/All/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie dlaczego starsze modele są tak drogie, słyszałem że są lepsze. Prawda to ?

Jest to spowodowane prawami rynku, czegos czego jest malo jest drozsze (np diamenty - dlaczego nie wydobywa ich sie nowymi metodami, tylko caly czas recznie?) A czy lepsze? - to tylko kwestia umowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z pewnym sprzedawcą z allegro, który sprzedaje iRivery. Własnie w ofercie miał 799, 256mb i chciał 350zł i pytałem, dlaczego taki skok cenowy. W tej cenie kupi już T30 - 1Gb. Tłumaczył mi, że starsze modele są lepsze, lepiej brzmią itp. Troche mnie to zdziwiło, ale podziękowałem ;).

W sumie to wole coś nowszego i więcej pamięci, niż starszego i mniej pamięci :).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a ja bylem w pewnym sklepie i pytalem sie o jakies słuchawki, chyba mi wtedy senki 500 chdzily po głowie, a koles chcial my wcisnac jakies thomsony za 30 zł. Zapytalem sie czy nie ma tamtego modelu on powiedzial, ze nie ma, podziekowalem i wyszedłem. Jaki z tego moarał???

799, 256mb
- a to cos ciekawego, bo 799 ma 1gb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przed kupnem nowego playera wgrać nowy firmnawre (choćby miało to być MTP). Mój kumpelk miał podobny problem (nie można było nic wrzucić na odtwarzacz) i pomogło.

 

Próbowałem, zassałem nowy soft do mojego modelu, ale nic- oprogramowanie nie wykrywa playera choć on jest podłączony.. próbowałem też przytrzymać przycisk play ale i tak go nie widzi.. szkoda, ale po tym jak Creative tu dostaje baty i jak mnie wkurzył tą awarią to mam dość szopek i chyba skuszę się na coś nowego bo akurat jestem nieco przy kasie :P lepiej teraz niż ciut później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności