Skocz do zawartości

Wykop Vs. Audiostereo


Witchinster

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa ten kondycjoner :D lubie te teksty o klasie high end, az sie audiostereo i posty rolanda przypominaja :D Co do apdejtu segmentow, w kwestii tylko drucikowej, to jedyna z ktora sie osobiscie spotkalem, skonczyla sie ledwo zauwazalnym progresem w uszach wlasciciela. Jak ktos lubi, ma nadmiar materialow, umiejetnosci, czas i checi to czemu nie. Moze jakis progres bedzie, moze nie, a doswiadczenie zdobyte :)

 

No wlasnie moim zdaniem interkonekty/podstawki pod kable itp dzialaja na zasadzie wiary. Nadmiar pieniedzy lepiej zainwestowac w akustyke. Z kablami glosnikowymi tez nie ma co szalec, mysle ze taki za 15-30 zl za metr do sprzetu za ok 5kzl to odpowiednia proporcja.

 

Podobny mechanizm promocyjny dostrzegam w recenzjach u nas na forum :) kiedys nawet sam sie nadziewalem na te optymistyczne opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czysto do mojego pytania wracając: recenzja @rytek a propos kabla belkina USB jest co najmniej błędna ? Mam rozumieć, że kabel za 10zł zagra tak samo jak ten za 60zł czy brak różnic jest dopiero pomiędzy belkinem za 60zł a kablem USB za powiedzmy 1000zł ? Nie ma tutaj prowokacji, jeśli ktoś mi to będzie chciał zarzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie kable USB łapią zakłócenia z okolicznych urządzeń i mogą wpływać na brzmienie generując różne niepożądane trzaski. Nie mogą wpływać na scenę, wysokie, niskie itd. Mogą jedynie wywoływać cyfrowe trzaski, ewentualnie wprowadzać zakłócenia do toru analogowego (buczenie, brum, szumy).

 

Jakikolwiek porządnie ekranowany kabel USB jest w klasie hi-end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czysto do mojego pytania wracając: recenzja @rytek a propos kabla belkina USB jest co najmniej błędna ? Mam rozumieć, że kabel za 10zł zagra tak samo jak ten za 60zł czy brak różnic jest dopiero pomiędzy belkinem za 60zł a kablem USB za powiedzmy 1000zł ? Nie ma tutaj prowokacji, jeśli ktoś mi to będzie chciał zarzucić ;)

Z tego co pamiętam rytek porównywał standardowy kabel uDAC'a który nie ma odpromiennika EMI. Belkin ma. Więc jestem w stanie uwierzyć że różnica była. Prawdopodobnie każdy transformator w pobliżu może generować zakłócenia, a ponadto dochodzi nieeliminowane zakłócenie z zasilania komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam kable głośników różnej długości. Żadnej różnicy :)

Dla tych co słyszą kolosalny wpływ kabli. Dlaczego nie zmieniacie okablowania wewnątrz sprzętu na to bardziej audiofilskie? :)

 

Ir60, są tacy co słyszą cyfrowe kable, więc nie mów hop! :)

 

Ci co słyszą "kolosalny wpływ kabli" kupują sprzęt w którym jego ilość jest ograniczona do absolutnego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

À propos kabli. Może ktoś z Was reflektuje na 15 centymetrowy Line-Out do iPhona ze szczerego złota?

 

http://www.qables.co...7f7270bcb3d6420

złoto akurat jest gorszym przewodnikiem niż miedź, więc IMHO bez sensu, również jeśli chodzi o cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam kable głośników różnej długości. Żadnej różnicy :)

Dla tych co słyszą kolosalny wpływ kabli. Dlaczego nie zmieniacie okablowania wewnątrz sprzętu na to bardziej audiofilskie? :)

 

Ir60, są tacy co słyszą cyfrowe kable, więc nie mów hop! :)

 

Ci co słyszą "kolosalny wpływ kabli" kupują sprzęt w którym jego ilość jest ograniczona do absolutnego minimum.

http://allegro.pl/boombox-panasonic-rx-dx1-radiomagnetofon-radio-i2094575323.html tutaj jest malo kabla. I tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności