Skocz do zawartości

2012 Warsaw Meet


piotrus-g

  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin spotkania Tobie odpowiada?



Rekomendowane odpowiedzi

Były takie nieduże nauszne na meecie, czy to były AUDIO TECHNICA ATH-T300? (tzn ATH, tylko nie wiem, jaki model) - a może to ATH-ES7...

W ogóle miałem wczoraj jakąś dziwną percepcję, bo Audeo i Grado RS-2 miały dla mnie sporo basu... A nawet Audeo podobały mi się bardziej niż BWZ B2...

M-Audio - narzekacie, wcale nie były takie niewygodne, tylko gniotły basem.

 

są słuchawki które mają dużo basu a mają nad nim fenomenalną kontrolę np HD650

Jeśli według Ciebie HD650 mają dużo basu, to co powiesz o M-Audio...?

 

A etymotic kompletnie mnie nie powaliły, ale one po prostu nie są stworzone do mojej muzyki, na czymś wolnym od Piotrka wypadły dużo lepiej

 

No i DBZ Alpha, które właśnie mam w uszach... Dla mnie jadą na sucho większość słuchawek z przedziału 100-200zł poza wyjątkami takimi jak E10 czy superaśnymi ADDIEM

 

No i ATH-M50, bardzo mi się spodobały... A nada się to na słuchawki do domowego użytku?

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym opisać O2 w 3 słowach byłyby to czystość, transparentność i detale. Cokolwiek podpinałem pod O2 zachowuje swój charakter - czy to były ciepłe Denony D2000 czy wieloprzetwornikowe armaturki jak Triple.fi czy analityczne HD25. Najbardziej po podpięciu zyskują słuchawki ciepłe - takie CALe zyskują bas z prawdziwego zdarzenia z przyjemnym pomrukiem, nie taki rozpasany jak bez O2 i z przyzwoitą ilością detali. Muszę przyznać, że przyjemnie się na nich teraz słucha rocka czego szczególnie nie lubiłem. Ogólnie grają żywiej, bardziej dynamicznie i o wiele bardziej "live" niż bez O2.

 

W przypadku słuchawek pokroju HD25-1 jest ok. Szału nie ma. Słuchawki są z natury grają bardzo szybkim i dynamicznym dźwiękiem z krótkim basem. Głównym plusem jest w tym przypadku ucywilizowanie trochę rzeźnickiej średnicy i mniejsza ilośc ziarna w górnych partiach. Obawiałem się trochę zbyt dużej ilości detali co w połączeniu HD25-1 i O2 mogło odebrać mi przyjemność z słuchania muzyki, jednak nie miało to miejsca i pomimo, że każdy mankament realizacji wychodzi na wierzch to nie przeszkadza to w odbiorze muzyki. Tak jak większość ampów dysponujących odpowiednim zapasem mocy tak i O2 poszerzył trochę scenę HDków i oddalił ją trochę od słuchacza (jednak to nadal mała scena i bezpośrednia prezentacja HDków)

 

To tak na szybko, jak będę miał trochę czasu i sukcesywnie zaznajamiając się na O2 skrobnę coś więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym opisać O2 w 3 słowach byłyby to czystość, transparentność i detale. Cokolwiek podpinałem pod O2 zachowuje swój charakter....

Dzięki f.lazio - czyli w zasadzie potwierdzasz to co o nim piszą... :)

Czekam w takim razie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i DBZ Alpha, które właśnie mam w uszach... Dla mnie jadą na sucho większość słuchawek z przedziału 100-200zł poza wyjątkami takimi jak E10 czy superaśnymi ADDIEM

Oj tak, za 59zł które kosztują Alpha to niemal kradzież. ;) Fakt proAlpha są chyba fajniejsze ale nie na tyle żeby być dwukrotnie droższe. I mają upierdliwy kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności