Skocz do zawartości

Propozycja - najczęściej polecane


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję, aby utworzyć na forum dział, w którym będą zamieszczane najczęściej proponowane produkty. Na forum jest masa wątków o tym samym temacie - typu: słuchawki do 200zł, przeglądając forum zauważyłem, że jest tego na prawdę dużo. W takim dziale zamieszczone byłyby propozycje w danych przedziałach cenowych np. ciepłe/zimne słuchawki dokanałowe/nauszne do X zł itd.

 

Co o tym sądzicie? Myślę, że coś takiego przydałoby się na forum.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu podoba się to samo, ale są takie rzeczy, które są godne uwagi (tak mógłby się nazywać dział) np. co do tańszych DACów nie ma jakiegoś ogromnego wyboru, a dużo ludzi poleca MAYA U5 i FiiO E10, wyżej CUBE itd.

 

Temat do dyskusji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jest to wyłącznie spis recenzji zamieszczonych na forum, a nie lista polecanych produktów. Brakuje wielu ciekawych modeli, godnych uwagi.

 

Btw. fajnie jakby zrobić coś takiego odnoszącego się do kart dźwiękowych, zestawów komputerowych, playerków itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opcja fajna, chociażby dlatego że ktoś jak chce się dowiedzieć więcej na temat danych słuchawek to już wie czego ma szukać bo będzie np na tej liście. Sam wielokrotnie przeszukiwałem to forum aby się czegoś dowiedzieć i przyznam że taki temat zestawionych produktów znacznie by umilił te poszukiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na takie propozycje jest zawsze taka sama - masz dobry pomysł? To działaj i zrób to...

 

Łatwo jest powiedzieć "fajnie jak by były takie zestawienia", ale jeśli ktoś nie spróbował takich zestawień przygotować, to nie wie ile tak naprawdę trzeba w to włożyć wysiłku...

 

... podobnie jak we wszystkie inne teksty typu faq, aktualny poradnik etc.

 

Dlatego wymyślono wiki :)

 

Tam każdy może sobie wyedytować co uważa, że wymaga poprawki, więc nie ma problemu typu jedna osoba zawalona wszystkim naraz...

 

... oczywiście wiążą się z tym zupełnie inne problemy (wandalizmy) ale coś za coś, nie można mieć wszystkiego.

 

 

Podsumowując:

- albo osoby wychodzące z propozycją same napiszą takie zestawienia

- albo zakładamy wiki (na której wspólnymi środkami powstaną takie zestawienia)

- albo zostawiamy temat, bo to nie pierwsza powtórka i wiadomo czym się to kończy

 

... hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią Wam pomogę :)

 

Edit : Moim zdaniem, najlepiej będzie podkleić najciekawsze wątki w "co kupić" dot. zarówno tych pospolitych, jak i wyszukanych zapytań o najlepsze synergiczne zestawienia słuchawki + odtwarzacz. Warto byłoby zacząć od propozycji słuchawek do Clipa +, z racji że on jest najczęściej pojawiającym się odtwarzaczem wśród użytkowników szukających swoich pierwszych słuchawek.

 

Proponuję również dawanie ostrzeżeń dla ludzi, którzy będą pisać tematy, do których odpowiedzi będą znajdować się w podklejonym temacie.

Edytowane przez plaskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawałbym takiej propozycji jakbym sam umiał to zrobić. Niestety moje doświadczenie nie jest wystarczające, żeby polecać innym. Nie miałem na głowie tyle słuchawek co inni. Chętnie pomogę komuś kto się na tym wszystkim zna lepiej ode mnie. Jeżeli ktoś to przyjmie na siebie, obiecuję pomóc (po sesji), zbiorę materiały tzn. podam swoją listę co wg mnie najczęściej się pojawia.

 

Można zrobić też listę, na której użytkownicy będą wypisywali wg nich produkty warte uwagi i potem to zebrać w jedną całość. Prosty system - jeżeli coś się pojawi kilka razy znaczy, że warto to zamieścić na tej właściwej liście. Ktoś kto zna się na rzeczy weryfikowałby tylko czy nikt nie poleca jakiegoś shitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności