Skocz do zawartości

Telefon z solidnym odtwarzaczem do 1000 zł


solo2332

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

nie ma na wave androida który nadawałby się do codziennego użytkowania. A czemu android>bada otwartość systemu, mnogość aplikacji, i w miarę logiczny system. Pasiasty przesiadł się z szajsowatego i5800 na androidzie na wave s8500 i mówi że tak badziewnego systemu to się nie spodziewał więc coś w tym chyba jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave ma świetny dźwięk, ale naprawdę nie warto go brać ze względu na tę Badę. Sam myślałem, że się przekonam do Bady, z początku wydała mi się nawet ok, ale po pół roku używania miałem dość. Może też dlatego, że wcześniej miałem już Androida. Teraz powróciłem do telefonu z Androidem (Samsung Gio) i Bady nikomu nie polecę. Co prawda Gio nie gra tak dobrze jak Wave, ale nawet ten lekko ocieplony dźwięk mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam Bada sie podoba, mialem w rece kilka telefonow z Androidem, jedynie SGS byl wg mnie lepszy od Wave w szybkosci dzialania, ale ten z kolei jest za duzy do mojej malej reki :) Nie potrzebuje w telefonie "mnogosci aplikacji" wystarczy mi dobra jakosc odtwarzanej muzyki i sprawnie dzialajacy interfejs oraz przegladarka internetowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie ;) są osoby, które używają telefonu wyłącznie do rozmów i smsów. ostatnio dopiero zrobiła się moda na milion funkcji i ogromny wyświetlacz. w życiu bym nie polecił SGSa mojemu ojcu, który korzysta na codzień z nokii 6303i i jest z niej niezmiernie zadowolony

Edytowane przez Blay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas ma inne wymagania, na samym początku uważałem sgs, w ogóle dotykowe telefony za zło. Trzeba o nie dbać, są duże nie wygodne, jednak gdy zakupiłem galaxy przyzwyczaiłem się. Uwielbiam ten dotyk, muzykę, miliony możliwości, przejrzeć internet, poczytać ebooka itp Spełnia większość moich wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Lg Mini gd 880 i muszę przyznać że naprawdę nie jest źle w kwestii dźwięku jak na telefon komórkowy ,mam również Nokie Express Music 5530 i ta chwalona 'finka' przegrywa na całej linii w stosunku do Lg muzycznie ciężko dopasować słuchawki mam na myśli doki do Nokii ,jeśli idzie o rzeczonego gd880 kom jest mało popularny nie będe się bawił w recki ale posiada kilka predefiniowanych ustawień equalizera +Dolby mobile ,minusem jest że moc jest dość mała ,sprawa polepsza się kiedy dorwiemy się do kodów serwisowych ogólnie dostępnych na necie i pozmieniamy (na własną odpowiedzialność)parametry ciut więcej wyciśniemy z sekcji wzmacniacza jak również nie wiem czemu producent okroił sekcje equalizera ponieważ po głębszym szukaniu kilka nowych presetów dochodzi do odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności