Skocz do zawartości

SHE9700


graph

Rekomendowane odpowiedzi

Niby SHE, a mają asymetryczny kabel. Po drugie kabel od lewej słuchawki wychodzi dziwnie w dół zamiast do góry w miejscu rozdzielenie na jack, a nie lewa prawa. I jeszcze dziwne że przy kupnie pani udzieliła mi informacji że jest pół roku gwarancji na podstawie paragonu.

Edytowane przez graph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji jest 2 lata, jeśli masz pudełko i wszystko do niego i paragon to masz dwa lata gwarancji. Jeśli masz wątpliwości udaj się do serwisu autoryzowanego Philips i spytaj o opinie. Raczej na 100% nie ma podróbek. Pojęcia "kablel asymentryczny" nie znam, ale kwestia rozdzielacza jest normalna w tym modelu. Zobacz, że jak je założysz tak jak mają być to układa się to odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Cóż, może były jakieś inne też, tak samo jak jest też biały ich model. Ale ja miałem dwie pary 9700 i obie były asymetryczne.

 

Ale z tą gwarancją na pewno masz dwa lata, chyba że kupiłeś produkt używany albo refubished, ale takich sieciówki nie sprzedają. Popsują Ci się to zanoś bezpośrednio do serwisu/partnera Philips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wyjaśnisz że kupiłem jedną pudełkową, drugą otrzymałem na wymianie przez serwis i obie były asymetryczne. Nie widziałem nigdy symentrycznych SHE9700, jeśli ktoś takie ma niech prześle zdjęcie. Te niby symetryczne również mają przedłużkę? Chętnie je od niego kupię.

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie były różne wersje SHE9700, z różnymi kablami. Co nie znaczy że kupiłeś podróbki :)

A gwarancja pół roku może być z tego względu, że chyba już SHE9700 nie są dostępne w normalnej sprzedaży, a pewnie jakieś 'leżaki magazynowe' ;)

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwarancja pół roku może być z tego względu, że chyba już SHE9700 nie są dostępne w normalnej sprzedaży, a pewnie jakieś 'leżaki magazynowe' ;)

 

Ale to nie powinny mieć nic do rzeczy :)

Edytowane przez graph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli dostał kartę gwarancyjną to jest tam wyraźnie napisane dwa lata. Jeśli nie dostałeś wybierz się do serwisu Philipsa i poproś o taką.

 

Jeśli coś się stanie ze słuchawkami, a nie będą mieli tego modelu dostaniesz inny. Ja tak miałem, dostałem w zamian SHE9750 o czym już tu na forum pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie modeli 9700 były 3 rodzaje: SHE9700, SHH9700 i model dodawany do odtwarzaczy, który nie miał bodajże przedłużki i miał kątową wtyczkę. SHE od SHH różnią się budową wtyczek oraz co najważniejsze brzmieniem (na korzyść SHE). Dodatkowo Philips zmienia pudełka swoich słuchawek. Kiedyś dawali w podłużnych pudłach z plastikowym frontem i papierowym tyłem, teraz pudełka są zgrabniejsze, prostokątne i całe z plastiku.

 

No karty gwarancyjnej nie było w pudełku a było oryginalnie zaklejone.

 

Bo w pudełku jej nie ma, jest to karta formatu A5. Ja gdy kupiłem na Allegro pierwsze słuchawki dostałem kartę gwarancyjną sprzedawcy wraz z rachunkiem. Także sam rachunek Ci wystarczy, jeśli pisze na nim sensownie czego zakup dotyczył. Jeśli masz wątpliwości co do tego, tak jak pisałem wcześniej skocz do serwisu bądź do sklepu i poproś o taką, później niech Ci to sklep uzupełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności