Skocz do zawartości

Miniwieża do 150zł, ewentualnie jakis inny sprzęt


szymek9876

Rekomendowane odpowiedzi

witam, razem z bratem zamierzamy kupic sb po jednej, najlepiej uzywanej miniwiezy, budzet do 150zl na każdą. Wyhaczylem na allegro takie cacko:http://allegro.pl/mikrowieza-philips-mcd-708-i2067056642.html

umowilem sie ze spredajacym na 140zl lecz ktos mnie uprzedzil i przepadło:(, teraz pewnie ze dwa razy podskoczy cena

czekam na pomoc i propozycje, mogą byc przykłady aukcji na allegro, zapomnialem dodac ze bardzo, bardzo liczy sie dla mnie wygląd wieży : ), ten philips ma np swietny wg mnie wygląd

ewentualnie proszę o propozycje jakiegos innego sprzętu do 150zl niekoniecznie wiezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ten philips z licytacji co na poczatku podeslalem jest przykladem ze mozna miec cos dobrego po cenie..a moze jakies licytacje na allegro ? niekoniecznie kup teraz

Ależ z całym szacunkiem chyba nie do końca doczytałeś treść aukcji CD jest uwalony więc wieża i tak do naprawy stąd niska cena chyba, że będziesz tylko radia z niej słuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jesli bedzie dzialac napęd to z checia posłucham dobrej skladanki : ) czyli to co ostantnio opdeslalem jest zle(jakki to wgl model JVC) ? mnie sie podoba, i cena niska, jak pisalem wczesniej potrzebuje dwoch zestawow, moglbym np tego JVC wyzej wziac bratu a sobie kupic cos innego(brat ma 12 lat wiec bez roznicy), chce tylko wiedziec czy to jvc jest warte ceny. A i czemu akurat technicsa proopnujecie ?

P.S. obecnie slucham z daewoo TP-502AG wiec jakosc to dno totalne dno, jedyne co mi sie opdoba w tym radiu to wygląd : ) czekam na odpowiedz

Edytowane przez szymek9876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, znalazlem cos takiego : http://allegro.pl/philips-pss-120-wbudowane-glosniki-i2078485087.html

czy za te cene warto ? ogladalem filmy na yt i dzwiek jest bardzo dobry, na duzy plus to ze jest przenosny co mi bardzo odpowiada, tylko czy warto zamiast jakiegos bombooxa czy cos ? ile bateria pociagnie na sluchaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności