Skocz do zawartości

Odtwarzacz za ok. 370 zł pod AKG K518 DJ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam AKG K518 DJ i szukam do nich odtwarzacza. Cena to ok. 370 zł, słucham rapu , zależy mi na basie. Chciałbym ,żeby odtwarzacz miał ekran, slot na karty, odtwarzał format FLAC, miał niezłą baterię i oczywiście ,żeby zgrał się z K518 DJ. Co mi polecacie , co sądzicie o iRiver E300? Używane odtwarzacze odpadają. I jeszcze mam takie pytanie może odstające od tematu , na jakim poziomie gra Samsung Galaxy Ace?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma iRiver E300 do S100? Nowych Samsungów nigdzie nie mogę znaleźć :/. Co mi jeszcze polecacie?

Samsung Q3 to ten : http://www.pixmania.pl/pl/pl/6904352/art/samsung/odtwarzacz-mp3-fm-yp-q3cb.html?srcid=7128&Partenaire=ceneo&CodePromo=oui?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jest coś sensownego prócz iRivera S100 ?

EDIT:

Jednak myślę, że cena może być do 450 zł. Teraz moimi faworytami są : iRiver S100 i COWON C2 , który wybrać? Może jeszcze jakieś inne propozycje? Zależy mi na basie , co lepsze pod K518 DJ? Bardzo podoba mi się ten COWON C2 , jak u niego z dźwiękiem, połączy się z AKG K518 DJ?

Pomóżcie mi :<

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipody odpadają, chętnie kupiłbym nowego Samsunga Q3, P3, R0, R1 , tylko jest jeden problem , nigdzie nie mogę ich kupić nowych a nawet z używanymi jest problem. Tak jak wcześniej pisałem tylko nowy sprzęt będę kupował. Chyba ,że jest jakiś sklep z w/w Samsungami. To jak z tymi iRiverem S100 i COWONEM C2? Może jeszcze coś innego? Ja chcę iść do sklepu i kupić odtwarzacz albo zamówić w sklepie internetowym a nie czekać pół roku aż używany odtwarzacz pojawi się na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :( .Mamy XXI wiek, mieszkamy w Polsce, a to nie jest taki mały kraj, nie mówcie mi , że nie kupię tutaj porządnego odtwarzacza do 450 zł!! iRiver S100 lub COWON C2 nie będą dobre pod AKG K518 DJ (zależy mi na basie , słucham rapu) ? Polecacie mi jakieś inne odtwarzacze? Może być i do 470 zł. iPody odpadają.

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem o q3, bo właśnie jego jedynego z tych samsungów można dostać nowego z gwarą http://allegro.pl/od...2069602298.html niestety tylko 4gb wersja i cena wg mnie niezbyt specjalna (można zawsze zapytać czy nie ściągnęliby 8gb). jak tylko nowe to albo ten q3, albo pójść na ustępstwa i wziąć jakiegoś cowona czy irivera, tu tylko boję się, że może być trochę za ciepło/gęsto, ale z drugiej strony do rapu i tak będzie dobrze i pewnie nie będzie to tak zauważalne jak w rocku czy bardziej akustycznej muzyce.

 

edit: teraz patrze, a na tej aukcji widzę na zdjęciu pudło z 8gb... więc albo nie-realphoto, albo mają 8gb ;)

Edytowane przez wojt_bb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Samsung jak już to Q3, bo można wyrwać nowego , opłaca się w tym sklepie : http://www.pixmania....o&CodePromo=oui, zamawiał ktoś w nim coś? Szkoda ,że nie ma slotu na karty. Nie ma nic lepszego do 470 zł? Co z tym COWONEM C2 lub iRiverem S100?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zune HD pewnie jest znacznie lepszy od takiego Q3. Masz Zune'a w idealnym stanie w komisie za 450zł. Polska to kraj ipodów i wielu jego wyznawców więc sporo fajnych rzeczy niestety trzeba sprowadzać zza granicy.

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że E2 zgrywa się z K518 DJ ale nie mogę przeboleć braku ekranu :D . Proszę pomóżcie mi, co pasuje do AKG K518 DJ do 480 zł , ciekawi mnie ten COWON C2 lub iRiver S100 na forum nie ma praktcznie nic o jego dźwięku. Może jeszcze jakiś inny odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C2 daruj sobie, gorzej niż e2 :)

Dzięki, uratowałeś mnie przed zmarnowaniem kasy. Czytałem, że iRiver S100, tutaj pozwolę sobie na cytat jednego z moderatorów czy vipów (nie pamiętam) "to już klasa" i ,że z AKG K518 DJ jest przynajmniej dobrze. Jest coś jeszcze dobrego do 480 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem w Waszym sklepie iRivera S100 , jestem bardzo zadowolony z zakupu, dziękuję Wam za pomoc a szczególnie Azahielowi i WojtkowiC. Myślę, że dobrze wybrałem.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Pasive
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności