Jump to content

Creative Fatal1ty ; (((((((((((((

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie, szukałem na necie jakiegoś forum ze słuchawkami gdzie mi pomożecie mam strasznie wielki problem .. ;(.

Kupiłem jakieś2-3 tygodnie Temu Creative Fatal1ty Gaming

I wczoraj słuchałem muzyki ...

myśle sobie pójde sobie zrobić herbatę zdjąłem słuchawki położyłem na biurku...

nie wiedząc, zę kabel owinął mi sie na obkoło nogi ...

i wstałem chciałem iść po czym noga straciłem słuchawki z biurka..

ps. jeszcze słyszałem, że grały

i za chwile spadły na fotel od Komputera i przestały grać...

Prosze pomóżcie mi .. na gwarancje nie oddam bo nie mam.. a paragon też jak zwykle zgubiłem ...

Prosze chciałbym je sam naprawić.. tylko musze wiedzieć gdzie ewentualnie mogło się coś stać .. Rozkręcałem słuchawki i koło głośniczków każde kable raczej są ze sobą połączone

i z jednej i z drugiej strony ,,

Ciekawostka .. Mikrofon działą.. a podłącza sie do do słuchawek.

Prosze o pomoc !. Bede na prawdę bardzo wdzięczny !

Gdzie sie mogło coś uszkodzić ....

Edited by Damix

Forumowa wróżka zwolniła się dwa lata temu i od tamtej pory nie jesteśmy w stanie oceniać uszkodzeń na odległość...

Więc nie, nie ma na to żadnej gwarancji. To może być coś przy wtyczce, gdzieś na długości kabla, przy regulatorze na kablu... gdziekolwiek... ciężko ot-tak stwierdzić

Podłącz, włącz muzykę i machaj kablem. Poruszaj przy jacku, przy splitterze, przy wejściu-wyjściu z regulacji głośności i przy wejściu do słuchawki. Jak takie ruszanie w żadnym z miejsc nie pokaże że coś się dzieje z uszkodzeniem (pojawia się i znika dźwięk na przykład) to mamy sporą szansę na śmierć przetwornika... albo obu przy upadku.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Blindman25
      Witam!

Około miesiąca temu przyszła moja przesyłka ze słuchawkami AWEI ES600i. Wszystko było pięknie - dobra jakość dźwięku, wygodne, ładne.
      Około 2 tygodni temu zorientowałem się, że w lewej słuchawce prawie nic nie słyszę. Wyciągnąłem obie z uszu i przesłuchałem dokładnie - gdy prawa gra głośno, lewa w tym czasie gra bardzo cicho. Po znacznym pogłośnieniu zaczęła ona(lewa) lekko trzeszczeć. Mając je na uszach mogę poruszać trochę słuchawką(kablem wchodzącym do niej) i czasami uda się zrobić, by działała normalnie. Z zewnątrz nie widać żadnych uszkodzeń.

Wiecie co może być przyczyną? Da się to jakoś łatwo sprawdzić?

Jaka będzie najlepsza opcja?
      1. Gwarancja/reklamacja - niestety zakup z Chin, więc nie wiem, czy będzie to opłacalne(wgl. muszę sprawdzić, czy jest jakaś gwarancja).
      2. Naprawa domowa - mój kuzyn się na tym trochę zna.
      3. Serwis.

Pozdrawiam

• By hycopodlogebec
      Witam.
      Posiadam sluchawki Creative Fatality Gaming HS.
      Mam z nimi taki oto problem, ze zaleznie od tego jak ulozy sie wtyczka (duzy standardowy jack), a konkretniej wychodzacy z niej bezposrednio kabel, to sluchawki albo dzialaja obie, albo lewa, albo prawa, albo wcale, albo tez slychac przytlumione dzwieki, bez wokalu itd. Przy okazji jak sciszam/przyglaszam tym panelem przy sluchawkach, to trzeszczy strasznie, wiec moim zdaniem problem jest z kablem przy tym panelu oraz na koncu wtyku.

Czy jest ktos, kto moglby sie tym zajac we Wroclawiu, albo jakos mi pomoc?
      Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy