Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe iphone jak najtansze !


Faza7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam juz nauszne i sa swietne teraz chciałbym załatwic sobie jakies dokanałowki a wiec tak chciałbym zeby :

-Dobrze trzymały sie ucha ,zeby nie wypadały.

-Były jak najtansze ale naprawde jak najtansze najlepiej ponizej 50 zł bo za tyle chyba mozna jeszcze kupic słuchawki z dobrym dzwiekiem :P

-No i dzwiek chciałbym zeby jak na ta cene był jak najlepszy

Niestety zakup nie jest pewny ale bardzo prosze o pomoc ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym za jakiś czas na sprzedaż używane SoundMAGIC PL11 (z prostym wtykiem). Z iPhonem idealnie się zgrywają (używałem do 2G, 3G, 3GS i 4).

 

Chciałbym za nie ok 65 zł, bo takich już nie znajdziesz, ponieważ nowsze serie pogorszyły się jakościowo(te z kątowym wtykiem), co można zauważyć. Mój kolega już "pochował" jedną parę, a miał ją znacznie krócej ode mnie. Ja swoje zwijam i rozwijam 2 razy dziennie. Zero problemów i nadal świetnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko one maja jeszcze chyba mikrofonik a mi jest nie potrzebny zalezy mi tylko i wyłacznie na dzwieku zeby był jak najlepszy co bys polecił za tak ta cene mniej wiecej byle by było mniej niz 80-70 zł

 

a i jeszcze czy te sa prawdziwe? http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-dokanalowe-tour-i2041403577.html

 

i czy opłacało by sie dołozyc do tych?? http://allegro.pl/jays-a-jays-one-od-dystrybutora-comply-gratis-i2036750745.html czy lepiej kupic tansze ale inne?

Edytowane przez Faza7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na SM PL11, bo wiem że dobrze się zgrywają z iPhonem i nadrabiają braki basu :) jeśli słuchasz rapu, muzyki elektronicznej itd. Ciężko o lepsze :)

 

Bas oczywiście nie jest mułowaty, ani "chamski" . Całkiem przyjemny, średnica i góra też spoko. SM PL11 były określane w recenzjach jako słuchawki z półki cenowej ok 150 zł, lecz kosztują 2 razy mniej :)

 

A co do EQ w iPhonie polecam "jechać" na standardowym, bo jest to najlepsze ustawienie :)

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ale jest problem one nie maja wymiennych koncowek a wolalbym z wymiennymi koncowkami zeby dostosowac do mojego ucha no i sa drozsze niz 60-70 zł;) lecz ta cena to ten mniejszy problem chodzi o koncowki w MEElectronics M2 mam wymienne i wiem ze moge wymienic zawsze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jednak sa wymienne "tipsy" czyli chyba wymienne koncowki prawda? w tej aukcji http://allegro.pl/sl...2050587132.html wiec jednak wybor padnie miedzy Sound Magic pl11 a MEElectronics MEE M2 ;P dzieki wielkie za pomoc ;P

 

a i jeszcze jedno czy sm pl11 maja pozłacanego jack'a ??

Edytowane przez Faza7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a tak jeszcze dla pewnosci MEElecronics M3 czy SM pl 11 maja lepsze brzmienie ?? bardziej podobaja mi sie SM pl11 i mysle ze głos beda miały lepszy ale chce tez wasze zdanie usłyszec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2 są moim zdaniem bardziej uniwersalne niż PL11. PL11 to duża dawka basu, która podpasuje przykładowo w techno, ujdą w rapie itp. M2 zagrają w każdym gatunku muzycznym dobrze i równo. Moim zdaniem bardziej należy porównywać PL12 i M2, no przynajmniej według mnie to ta sama klasa grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej było by np celowac w pl12 niz pl11 ok dobrze wiedziec tylko teraz czy M2 czy pl12 stawiałbym chyba na pl12 bo jednak sa troche drozsze a drozsze to chociaz troszke lepsze co wy na to??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja słucham prawie wszystkiego ale głownie hip hop rap reggae i czasami cos jak rock ;) i własnie nie wiem co wybrac ja bym i amm dylemat miedzy tymi trzema :

1MEE

2.SM PL12

3.SM PL11

 

Ogolnie chciałbym wiedziec ktore czysciej graja po prostu lepiej i ktore sa wygodniejsze i lepiej siedza w uchu (wiem ze mozna dostosowac tipsy a SM PL12 ma ich duzo to byłby tez plus ;))

Edytowane przez Faza7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za propozycje zdecydowałem sie na pl 11 mysle ze to dobra decyzja chodz mozesz mi powiedziec ze dobrze siedza w uchu i sa wygodne?;)

Edytowane przez Faza7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności