Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Nocs NS400


Rekomendowane odpowiedzi

no jasne ! te lata 80 to muzyka najlepsza pod sloncem, ten klimat itd... tez ja uwielbiam i wiem ze 2 takiej epoki z taka muzyka nigdy nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a muzyki techno to nie lubie, mam pare piosenek ale to wszytko...

Umca, Umca mnie nie pociaga...

gdzie moge sciagnac muze od GTA vice city ?

w sumie to slucham takze Rocku i hard Rocku ale nie lubie muzyki prostej, (tzn muzyki bez sensu, np Siłała, DJ bob'a )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slucham hip-hopu i rapu i jest dobrze.

ale nie rozumiem po co ten temat. tak mozecie sobie pisac na wiadomosciach prywatnych, a nie nabijac posty na forum. niemniej jednak robcie co chcecie. ja moderatorem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadzam sie juz bede pisal tylko rzeczy "potrzebne" sory, masz racje...

rozpisalem sie .. dam se 2 dni upustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muzykę trzeba poczuć, dlatego najwięcej mam:

Tematów filmowych m.in:

"The Last of Mohicans", "Romeo and Juliet", "Las Vegas Parano", "The Signs", "Natural Born Killers", "Braveheart", "Bandyta" ...

I Elektroniki (cel mojego istnienia) oraz jej przejawów w gatunkach: Ambient, Downtempo, Drum'n'Bass.

Szczególny szacunek dla Trackerów i Renoise'owców.

 

Ostatnie moje odkrycie (nie rozstaję się z tym) to Monsieur Esse (Mr.S)

- "Time To Leave Wiliam Blake"

- "Homesick Spirit"

- "The Last Flight (Heaven:Closed)"

 

A tak opisują jego muzykę inni Twórcy:

'Pejzażysty przestroniec gmatwiasty' (Stunn)

'Wondryczna ekskursja akroś pekuliarnych auralnych woid' (Koyder)

'Podwodna otchłań z elementami hiperprzestrzennymi' (Bagin)

'Nie ma o czym pisać, wystarczy posłuchać' (Pijo)

 

Pozdrawiam,

Mopett :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Fakt, dziwny topic jak na forum irivera. Ale zastanowiło mnie jedno w poście Mopett'a, co masz na myśli "putą rąbankę", równie podobne opinie może ktoś wyrazić na temat twojej ulubionej muzyki ( lub nawet gorsze ). Każdy słucha to co lubi i nigdy nie będzie się zgadzał z ludźmi o odmiennych gustach. Jeśli "pustą rąbankę" uważasz muzykę Techno ( te prawdziwe Techno oczywiście - nie Scooter czy coś takiego :) ), to dla wielu, którzy rozumieją tą muzykę, ta opinia wyda się nadmiernie banalna. Ja w szczególności preferuje Trans i dla mnie jest to najwspanialsza, a niekiedy najinteligentniejsza muzyka. Piszę najinteligentniesza, ponieważ ciężko jest przedstawić jaką myśl za pomocą samych sampli, wykluczając oczywiście słowa, za pomocą których można bez kłopotu wyrazić co się chce. Muzyka Techno dla ludzi nierozumiejących jej samej zawsze będzie banalna B), ale jak się ją zrozumie to wtedy nie widzi się nic innego :D.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm... od tak to wyzycia sie raczej HardHouse, do posluchania raczej prawdziwy trance (a'la Systematic Parts - Deja Vu, Pulser - My Religion (Lange Remix)), chociaz nie mam zasady ze jestem oddany tylko tej muzyce... bo bardzo lubie Rage Against The Machines :)

 

I jeszcze jedna moja rada... nie nie piszcie ze jednej styl jest do ani a drugi jest super, bo o gustach sie nei dyskutuje...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

hehe, wlasnie - o gustach sie nie dyskutuje :)

 

ja glownie mecze swoj sluch (i czasami innych w promieniu jakis 100 metrow) progresywnym rockiem oraz progresywnym metalem, slucham np: dream theater, fates warning, pain of salvation, cynic, dreamscape, devin townsend, gordian knot, opeth, planet x, porcupine tree, quensryche, spiral architect, zero hour, tony macalpine, tool, joe satriani, steve vai, itd... itp... ciezko to wszystko zapamietac... zaczynalem od (i wciaz slucham) heavy metalu, np: king diamond, mercyful fate, iron maiden, helloween, judas priest, manowar, itd... itp... a z polskich kapel podobalo mi sie chyba tylko dawne turbo, troche TSA i bodajze nieistniejaca juz grupa Bronx (byliscie swietni)

 

no coz, jest tego znacznie wiecej, kazdy kto slucha podobnych rzeczy wie o co mi chodzi :D

 

pozdrawiam wszystkich fanow.... muzyki - dla mnie to najpiekniejsza ze sztuk, co ja bym bez niej zrobil B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja słucham muzyki Gospel i Praise & Worschip (Kirk Franklin, Vineyard, Hillsongs, Mate.o, Ron Kenoly).

Pewnie nic wam to nie mówi :)

Poza tym lubię posłuchać coś elektronicznego (raczej spokojnego) i nie za dużo UMCA UMCA

Np. bardzo fajne są zespoły: Lasgo i Sylver.

A tak w ogóle to każda muzyka jest spoko w IMP-350 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak chcesz Immanuel posłuchać coś elektronicznego bez bitu to polecam Ci ambient - rewelacja!, a najlepsze kawałki ambientowe robi Juno Reactor, lub Banco De Gaia ale płyta Last Train To Lhasa, a bym zapomniał o Biosphere, który jest rewelacyjny.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam,

 

Interesują mnie słuchawki Nocs NS400 w kolorze białym. Źródło - COWON E2.

Czy ktoś miał styczność z tymi słuchawkami ? Godne polecenia ? Aktualnie używam brainwavs proalpha. Czy te słuchawki zagrają lepiej ? Zaznaczam, iż interesują mnie słuchawki tylko w kolorze białym..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi, nie zagrają. Wtyk w Nocsach jest 4 polowy. Żadne słuchawki z takim jackiem nie zagrają.

 

Powodem jest to, że taki wtyk E2 interpretuje jako usb i automatycznie próbuje się połączyć z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności