Skocz do zawartości

Sennheiser Amperior


Gość MathU

Rekomendowane odpowiedzi

350 da sie jeszcze przelknac o ile beda to faktycznie usprawnione HD25.... Baczac jednakoz na polityke niemieckiej marki jest to niestety nie do konca pewne...

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się sprzeda. Szkoda, że nie poprawili systemu ułożenia muszli. Powinny być IMO skierowane lekko do przodu, żeby przyciskać całą powierzchnią małżowiny - to było dla mnie zawsze w nich problemem. Driver na bank się zmienił - jest inna impedancja.

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One maja sie miec chyba 18 Ohm wiec cewka musi byc troche inna. Mysle, ze w takim jak by nie bylo kultowym modelu nic sie nie zmienia, przynajmniej nie powinno a jak juz sie chce to wypuszcza sie nowy numerek. Chociaz na przykladzie Beyera i powiedzmy DT 880 widac, ze wcale tak nie musi byc - zmienialy sie brzmieniowo na przestrzeni lat. W kazdym razie co do okolic HD 25 - mnie sie wizualnie i sonicznie takze podobaja AIAIAI TMA-1.

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMA-1 ktos puszczal ostatnio na headfi za 70 poundow... gdyby byly czystsze i odrobine jasniejsze :(

 

Pasiasty sprawdz 25 z palakiem od SP :-)

 

Poza tym poczekajmy na pierwsze opinie, zobaczymy jak z nowymi Senkami bedzie w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz potanialy do 65 o ile sie nie myle :) Sam myslalem czy ich nie lyknac jednak jakos nie moglem sie zdecydowac - kiedy ich sluchalem zsuwaly mi sie prawie same z glowy, podczas gdy HD 25-1 siedzialy dobrze i nigdy mi nie spadaly. Kolega z Audiohobby - Asmagus - mial z nimi tak samo i w koncu je oddal.

 

A jak sprawuja sie u Ciebie outdoorowo ZX700 ? :)

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zmienili im charakterystykę na V...

 

Gdyby faktycznie odświeżyli HD25, to na 100% wyszłyby jako zwykły model - klientami są studia i np. operatorzy kamer/mikrofonów. Po co się pakować z ulepszonym modelem do getta wannabe żiżejów?

 

A odnośnie TMA, to szykuje się takie cudeńko... http://aiaiai.dk/blog/the-tma-1-studio-sneak-preview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathU - senn USa kazda wershe Hd25 trzyma w getcie dla DJ'ow.

 

fallow - ZX700 w "polu" radza sobie dosc dobrze chociaz przez ich gabaryty ich zastosowanie jako sluchawek strikte portable mozna deczko kwestionowac. Wielkim plusem tej serii jest wspolczynnik wygoda/izolacja. Chociaz szczerze to 25 na palaku od SP sa prawie niewyczuwalne. Jednakoz z racji mniejszego docisku izolacja troche cierpi w stosunku do oryginalnego palaka - jest na podobnym a moze i slabszym poziomie co Zx700. Na pewno 700kom na lato zdecydowanie przydalo by sie troche wiecej wentylacji, moze velurowe pady ?

 

Te nowe AIAIAI wygladaja calkiem ciekawie - szczegolnie te dosc grado podobne pady

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myslalem czy ich nie lyknac jednak jakos nie moglem sie zdecydowac - kiedy ich sluchalem zsuwaly mi sie prawie same z glowy, podczas gdy HD 25-1 siedzialy dobrze i nigdy mi nie spadaly.

 

W moim wypadku było podobnie. Szerze chciałem dać im kredyt zaufania ale po pierwszych sekundach jak je założyłem, stwierdziłem że nawet nie będę słuchał. Lecą z głowy same, nie trzeba nawet się pochylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do samej ceny... RRP takich DT1350 wcale nie bylo nizsze, a na chwile obecna amazon ma je za ~300$. Mozna przytoczyc tez takie ES10 czy Z1000 :) Wiec IMO owe wejsciowe $349 nie wyglada az tak strasznie ;) o ile oczywiscie sa tych monet warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyer ma trochę inną politykę cenową niż Sennheiser. Sprzedaje u nas dużo poniżej ceny sugerowanej (DT1350 kosztowały od początku 1000 zł i nie zmieniają ceny mimo ruchów walut).

 

HD25 mają MSRP $250, a sam wiesz, ile u nas kosztują (1000 zł). To coś będzie u nas kosztować 1500 zł.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności