Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Meelectronics M9 za 200-250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Poszukuję już od dłuższego czasu dobrego playera do Meelectronics M9. Czego odczekuję? Dobrego bassu, ale bez przesady (słucham Rapu, Jazzu, trochę Rocka i DubStepa), pamięci 4gb co najmniej, mile widziany wyświetlacz, możliwe EQ oraz dość długiego czasu trzymania baterii (nie chcę ładować codziennie, a słucham około 4 godziny dziennie muzyki). Jeżeli byłoby coś ciekawego, co jest "idealne" do moich potrzeb to mógłbym zapłacić 300zł (chociaż po świętach mój budżet się znacznie okroił, bo w planach był iVideo i wolałbym tych 250zł przekraczać).

Słuchałem Cowona E2 siostry i niestety, ale dla mnie trochę hmm nudno z dźwiękiem? :) Głośny jest, dźwięk ma nawet dobry, ale brak wyświetlacza, stosunkowo słaba bateria i max 4gb pamięci to dla mnie słaba opcja.

 

 

Edit: Dodam jeszcze, że byłoby miło gdyby odtwarzacz był stosunkowo wytrzymały ;)

 

Wybaczcie, że piszę w ten sposób, ale spieszy mi się z zakupem, bo jak mnie później złapią inne wydatki to już nie kupie sobie mp3, a poprzednie mi skradziono więc jestem w kropce. Byłbym wdzięczny za propozycje, bo na dniach chcę dokonać zakupu :)

Tak wiem jest pełno tematów tego typu, ale nie jestem przekonany do jakości wykonania Sandiska, ani Nationalite, a Cowon E2 nie za bardzo mi podchodzi.

 

Sprawa rozwiązana. Złodzieja ruszyło sumienie i zwrócił mi iPoda.

Edytowane przez Dszeffko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności