Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] nastepcy ex85 do 700zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. probowalem sie wczesniej dowiedziec innymi topicami lecz ciezko bylo otrzymac odpowiedz ktora by mnie popchnela do podjecia decyzji.

 

postaram sie wiec moze wyjasnic w sposob bardziej zwiezly czego szukam.

 

ex85, czyli fajny wypelniajacy przestrzen dol, niemeczaca srednica, i odpowiednia ilosc gory w przeciwienstwie do innych cieplych sluchawek, niewycofane wokale, brak sybilizacji, i stosunkowa jasnosc sluchawek

 

oczekuje tego samego lub jesli ma w ktoras strone sie przesuwac do w strone audeo niz np ne6, xears czy innych ciemno-cieplych.

 

beda graly z fiio e10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Brokstone Dual Drive albo Radiusy DDM HP-TWF11 lub TWF21 (te drugie są wygodniejsze, ale droższe)

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna je gdzies w PL dostac? nie umiem sie bawic w zakupy z zagranicy szczerze powiedziawszy....

 

i dodam ze najmniej zalezy mi na basie, moze byc zarowno niski bez sredniego, jak i taki miekki pelny jak w ex. i chcialby, by staly ta poleczke wyzej niz audeo

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, albo bede systematycznie patrzyl na oferty w komisie. cos bylo ostatnio ciekawego, ale potrzebuej czegos z gwarancja, mam troche funduszy na sluchawki ale nie moge sobie pozwolic na zbyt szybko zepsuta pare

 

Arthass a B2 i dba-02? i co do tych wszystkich par mozesz sie odniesc o pozycjonowaniu wokalu? tak jak mowilem nie moze byc cofniety... ale wypchniety do przodu juz jak najbardziej...

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem brookstone mają wypchnięty wokal, potem chyba radius twf-21, wg opisów z head-fi:

"To my ears it is neither forward nor recessed" - chodzi o średnicę. Dlaczego akurat zaproponowałem te modele? Bo tak jak ex85 są to otwarte konstrukcje, przez co kreują podobnie dźwięk, poza tym z tego co piszą na necie są to raczej ciepłe słuchawki.

Nie miałem b2 ani dba-02, ale przypuszczam, że będzie to inna prezentacja niż w exach, bo to są zamknięte słuchawki. Jeśli chcesz osiągnąć podobny efekt do ex85 celuj w otwarte dynamiki

 

ps dodam jeszcze Xears TD-III, niby zamknięte, niby tanie, ale bardzo fajne słuchawki, lekko wypchnięta średnica - słuchałem, Aza mi pożyczył

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

td-III dla mnie zdecydowanie za cieple i ciemne. za malo gory. i na p3 syczaly.

 

co do budowy sluchawek to jest mi obojetna, ale faktycznie budowa z ex mimo nienajlepszej izolacji - odpowiada mi.

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej jak Xears TD-III Ci syczały to raczej omijaj b2 i dba-02 bo wg relacji one mają właśnie zauważalnie cierpią na tą niedogodność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do xears i ich syczenia to nie wiem czy to nie jest wina niesamowitego niezgrania z p3, z ktorym zarowno xears jak i ne6 syczaly, a nie spotkalem sie z opiniami by te sluchawki same z siebie sybilizowaly (no o xears td-III 1 lub 2 osoby kiedys wspomnialy o posykiwaniu). a nie jest to moj wymysl bo jedna z osob stad z ktora korespondowalem potwierdzila syczenie ne6 z p3 a jego brak z innymi odtwarzaczami.

 

natomiast ex czy to p3 czy na czykolwiek innym nie sycza. audeo lekko mi posykuja ale ujdzie

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności